Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Olga Kurylenko. Superherojų mergina

Sparčiai kylanti žvaigždė, modelis ir aktorė Olga Kurylenko (29) Holivude įsitvirtina atlikdama gražuolių superherojų merginų vaidmenis.
Foto naujienai: Olga Kurylenko. Superherojų mergina
AOP nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 Olga Kurylenko

Vardas pavardė: Olga Kurylenko.

Gimimo data, vieta: 1979 11 14, Berdianskas, Ukraina.

Šeima, kurioje gimė: tėvas Konstantinas išsiskyrė su motina Marina vos gimus mergaitei, Olgos motina - dailės mokytoja.

Meilės nuotykiai: šiuo metu ji savo noru vieniša, nes nenori, kad meilė trukdytų darbui.

Šeiminė padėtis: dukart išsiskyrusi; 2000-2004 metais buvo susituokusi su prancūzų fotografu Cedricu van Molu, 2006-2007 metais - su lotynų kilmės amerikiečiu Damianu Gabriele'iu.

Karjera: vaidino filmuose „Hitmanas" (2007), „Maksas Peinas" (2008), „007 Paguodos  kvantas" (2008).


Įdomūs faktai:


  • Olga Kurylenko mokykloje nebuvo populiari tarp berniukų ir manė esanti nepatraukli.
  • Ji pirmoji slavė, tapusi superagento mergina naujausiame filme apie Jamesą Bondą.
  • Prancūzijos pilietybę turinti Olga svajoja vaidinti Pedro Almodovaro ir Larso von Triero filmuose, tačiau ji neketina siekti aukštojo aktorinio išsilavinimo, nes mano, kad diplomas gyvenime yra bevertis, svarbiausia - talentas.
  • Kurylenko, nusifilmavusią Džeimso Bondo filme „007 Paguodos kvantas", Rusijos Komunistų partija apkaltino dėl kultūrinių šaknų išdavimo; aktorė naujausiame bondiados filme vaidina Danielio Craigo herojaus pagalbininkę - paslaptingą agentę Camille, todėl komunistai tvirtina, kad ji įžeidė savo protėvius, nes padėjo išgalvotam superšnipui.

Sparčiai kylanti žvaigždė, modelis ir aktorė Olga Kurylenko (29) Holivude įsitvirtina atlikdama gražuolių superherojų merginų vaidmenis. Šiandien ilgakojės ukrainietės trokšta ne vienas prodiuseris, nors žydruosiuose ekranuose ji sužibėjo visai neseniai - jos pirmasis filmas hitas „Hitmanas" pasiekė žiūrovus 2007-ųjų pabaigoje.

Skyrybos - natūralus reiškinys

29-erių Olga Kurylenko jau spėjo išsiskirti du kartus, bet dėl nesėkmingų santuokų aktorė nė trupučio nesigaili. Ji įsitikinusi, kad skyrybos - tai natūrali „istorijos pabaiga". „Skyrybų nesuvokiu kaip nesėkmės. Tai labiau panašu į pasakos pabaigą. Juk tokiose istorijose visada būna pradžia ir pabaiga, mes gimstame ir mirštame. Tarp tų dviejų įvykių stengiamės gyventi kaip įmanydami geriau. Taip pat yra ir su santuoka. Pasakai prasidėjus, žinome, kad ji baigsis. Žmonės, kurie kartu yra daugiau nei vieną, du, tris ar daugiau dešimtmečius, net ir jie žino, kad viskas baigsis", - samprotavo moteris.

Kai šešiolikmetę Olgą pastebėjo modelių agentūra, ji iš Maskvos persikraustė į Prancūziją. Devyniolikos ji susituokė su prancūzų fotografu Cedricu van Molu, tačiau po ketverių metų su juo išsiskyrė. 2006 metais įvyko kita manekenės santuoka su amerikiečiu Damianu Gabriele'iu. Jie išsiskyrė po metų.

„Džiaugiuosi praleidusi dalį gyvenimo su buvusiais vyrais. Mano skyrybos nebuvo liūdnos. Tai tiesiog bendravimas. Supratau, kad esu kitokia nei jie, o jie - kitokie nei aš. Mano buvę vyrai yra skirtingų tautybių ir abu labai įdomūs žmonės", - teigė kylanti Holivudo žvaigždė.


Nusisegti liemenėlę - vieni niekai


Bendraudama su žmonėmis, Kurylenko yra gana kukli, tačiau labai džiaugiasi, kai gauna progą nusimesti drabužius. Filmų scenarijuose, kuriuose jai teko filmuotis, visuomet būdavo numatytos meilės scenos. „Nusisegti liemenėlę man niekada nebuvo problema, ypač jei tai filmui suteikia ypatingo išraiškingumo," - pasakojo ukrainiečių kilmės aktorė, kuriai kažkada dėl vieno vaidmens filme teko mokytis šokti striptizą.

Aktorė nesigėdija savo kūno ir be problemų apsinuogina prieš filmavimo kamerą. Kurylenko nuomone, tai yra jos darbo dalis. Ukrainietei dėl to nekyla jokių sunkumų - Olga tuo tiesiog mėgaujasi. Filmuodamasi „Hitmane" Olga atsisakė dublerės paslaugų ir pati vaidino sekso scenose. Gražuolė savo elgesį paaiškino taip: „Juk buvome paplūdimyje, o ten žmonės dažniausiai būna beveik nuogi. Išvariau dublerę namo, nes pati norėjau vaidinti šioje scenoje."


Meilė trukdo darbui


Ukrainietė 22-ajame filme apie superagentą „007 Paguodos kvantas" vaidino Džeimso Bondo talkininkę Camille. Aktorė nenorėjo, kad meilės ryšiai trukdytų jai atlikti svarbiausią vaidmenį jos karjeroje. Olga Kurylenko netgi nutraukė meilės ryšius pradėjusi filmuotis šioje garsioje kino juostoje. „Nenoriu turėti vaikino. Neturiu tam laiko. Išvažiuosiu pusei metų į užsienį. Filmuosiuosi Europoje ir Panamoje. Kas galėtų tai ištverti? - sakė Kurylenko. - Manau, taip bus lengviau. Noriu visiškai atsiduoti filmui. Atsikelsiu, eisiu į filmavimo aikštelę, dirbsiu, grįšiu ir eisiu miegoti. Štai kaip aš to noriu! Man tai patinka."


Naujų rimtų santykių dar neužmezgė


Dailės mokytoja dirbanti vienoje iš Ukrainos vidurinių mokyklų Marina Kurylenko (50) įsitikinusi, kad jos duktė Olga dar neužmezgė naujų rimtų santykių. „Olga prieš metus išsiskyrė su antru vyru Damianu. Šios skyrybos suteikė daug skausmo Damianui. Jis buvo devintame danguje, kai dukra sutiko už jo tekėti. Buvęs Olgos vyras visiems gyrėsi, kad jo žmona yra rusė. Manau, jis labai norėjo vaikų, tačiau Olga netrukus ėmė sparčiai kilti karjeros laiptais...", - pasakoja modelio motina. Marina Kurylenko savo dukrą apibūdina kaip mokančią pademonstruoti savo charakterį, tvirtai žinančią, ko nori. Olga niekada nebus su tokiu žmogumi, su kuriuo jai neįdomu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius