15min be reklamos
2008 04 16, 13:07

Paris Hilton tėvai jau beveik turi žentą

Praėjusią savaitę Paris Hilton asmeniniame tinklalapyje paskelbė apie itin šiltus jausmus savo draugui Benji Maddenui, o dabar ir jos tėvai jau kupini tokių pačių jausmų.
Foto naujienai: Paris Hilton tėvai jau beveik turi žentą
Paris Hilton su draugu Benji Maddenu išeina iš naktinio klubo. Scanpix nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 Paris Hilton
Praėjusią savaitę Paris Hilton asmeniniame tinklalapyje paskelbė apie itin šiltus jausmus savo draugui Benji Maddenui, o dabar ir jos tėvai jau kupini tokių pačių jausmų. Paris motina sako, kad jų giminė pritarė minčiai, kad Maddenas galėtų tapti šeimos nariu. 49-erių Kathy Hilton spaudai patvirtino: „Sąžiningai sakau - tai tapo labai realu. Tikra meilė. Mane apėmęs keistas jausmas, kad taip tęsis ir toliau, todėl mes jau sutikome priimti jį į savo šeimą.“ 52-ejų Rickas Hiltonas apie grupės „Good Charlotte“ rokerį pasakė: „Jis yra tobulas pavyzdys taikant posakį „nesirink knygos pagal viršelį“. Jis mandagus, gerų manierų. Jis netgi vadina mane „seru“. Mes jį mylime kaip šeimos narį.“
27-erių Paris ir 29-erių Benji grįžo į JAV po mėnesio kelionių po Europą ir Pietų Afriką su Maddeno grupe. Pradėjusi draugauti vasario mėnesį, porelė retai kada leidžia laiką atskirai ir nešioja žiedus, panašius į sužadėtuvių, su vienas kito inicialais. „Dabar jie tokie laimingi, kokie dar niekada nebuvo. Mes pritariame Paris, kad jis – nuostabus vaikinas. Jis pakeitė jos gyvenimą ir manau, kad ji nuoširdžiai įsimylėjo pirmą kartą,“- pasakojo Paris motina Kathy Hilton.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką