2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pirmą kartą „Žvaigždžių duetuose“ – vyriškas duetas

Kitą savaitę prasidėsiantis muzikinis projektas nustebins netikėtu duetu. Tarp dešimties naujų porų, metančių iššūkį didžiajai scenai - ir pirmasis „Žvaigždžių duetų“ istorijoje vyrų duetas.
Foto naujienai: Pirmą kartą „Žvaigždžių duetuose“ – vyriškas duetas
Artūras Orlauskas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo / zmones24.lt

Kitą savaitę prasidėsiantis muzikinis projektas nustebins netikėtu duetu. Tarp dešimties naujų porų, metančių iššūkį didžiajai scenai - ir pirmasis „Žvaigždžių duetų“ istorijoje vyrų duetas.

Praėjusį sezoną „Žvaigždžių duetuose“ pasirodė pirmasis moterų duetas - Rūta Ščiogolevaitė ir Kristina Savickytė. Rūta ir Kristina sulaukė daug publikos simpatijų ir puikių komisijos vertinimų.

Dabar žiūrovai pirmą kartą galės stebėti humoristo, politiko, verslininko Artūro Orlausko ir „Rondo“ muzikanto Aleksandro Ivanausko pasirodymus.

Aleksandras ir Artūras pažįstami kelis dešimtmečius, susitikimas „Žvaigždžių duetuose“ jiems nebus staigmena, tačiau jiedu čia uždainuos pirmą kartą.

„Visi svajoja padainuoti duetu su tokiais, kaip L. Pavarotis, P. Domingo ar Stingas. O mano svajonė buvo uždainuoti kartu su Orlausku. Niekada nesu dainavęs su Artūru, o jis toks talentingas. Jei žmogus visą gyvenimą vienas sutraukia pilnas sales žmonių, manau, tai daug ką pasako“, - apie būsimąjį partnerį kalbėjo A. Ivanauskas.

„Aleksandras turi puikiai išlavintą skonį, jis ne toks, kaip šiuolaikiniai popmuzikos atstovai, jis daug pažangesnis ir racionalesnis. Manau, jo darbo kokybė atsispindės mūsų duete. Be to, Aleksandras turi puikų humoro jausmą“, - šypsodamasis apie būsimąjį partnerį kalbėjo A. Orlauskas.

Orlauskas pažadėjo rūpintis sceniniu įvaizdžiu, personažų kūrimu, o Aleksandras - daryti teatrą iš muzikinės pusės.

Artūras Orlauskas prieš ketverius metus atsisveikino su didžiąja scena ir pasuko į politiką bei verslą. Jis yra Kauno rajono savivaldybės tarybos narys, dirbo vicemeru.

„Tai - ne grįžimas į sceną. Su ja jau atsisveikinau. Tai - tik nuotykis“, - sakė dabartinis politikas, ilgą laiką buvusi didelė Lietuvos humoro žvaigždė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką