Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 02 10, 00:00

Po pirmojo „Švieski man vėl” koncerto – trys lyderiai

Foto naujienai: Po pirmojo „Švieski man vėl” koncerto – trys lyderiai
TV3 nuotrauka / zmones24.lt
Šeštadienį per TV3 nuskambėjo pirmieji šlagerių parado „Švieski man vėl" akordai - dešimt pačių geriausių Lietuvos estrados atlikėjų pristatė garsiausias savo dainas. Prieš komisiją ir žiūrovus pirmieji pasiryžo žengti Irena Ašakaitė, Romas Dambauskas, Rūta Morozovaitė, Lilijana Ablėnaitė, Viktoras Malinauskas, Simonas Donskovas, Valdemaras Frankonis, Adolfas Jarulis, grupės „Rondo" ir „Vairas". Nors iš pradžių atlikėjai itin jaudinosi, kad jaunosios kartos komisija negailės aštrių žodžių ir ne per geriausiai įvertins, viskas išėjo atvirkščiai - vienas po kito pylėsi dešimtukai.
Komisijos pirmininkui Mindaugui Stasiuliui pirmoje laidoje į pagalbą skubėjo viena populiariausių Lietuvos pop scenos porų - Natalija ir Deivydas Zvonkai. Kiekvieną šeštadienį komisijos balsų vidurkis lems, kuris iš parado dalyvių džiaugsis nugalėtojo šlove, o kuris bus priverstas sugrįžti į repeticijų salę ruošti naujų dainų. Kaip tik komisijos balsų, surinktų per visus pasirodymus, vidurkis lems, kurie atlikėjai pateks į šlagerių parado „Švieski man vėl" finalą ir susikaus dėl pagrindinio prizo bei geriausio šlagerių atlikėjo titulo.
Po pirmosios laidos paaiškėjo, kad yra net trys lyderiai, iš visų komisijos narių gavę tik dešimtukus. Geriausiais rezultatais gali pasigirti Rūta Morozovaitė, Adolfas Jarulis ir grupė „Rondo". Šiek tiek mažiau balų gavo Romas Dambrauskas ir vyriausia projekto dalyvė Lilijana Ablėnaitė. Komisija labiausiai negailestingiausia buvo Valdemarui Frankoniui ir Viktorui Malinauskui. Jam komisijos sprendimu teks grįžti į repeticijų salę ir ruošti kitą šlagerį.
„Pasirinkome Viktorą, nes net būdamas repeticijų salėje jis nepraranda galimybės dalyvauti projekte - jis pasirodys kartu su V. Frankoniu ir „Žvaigždžių kvartetu", - taip savo sprendimą argumentavo komisija.
Televizijos žiūrovai, balsuodami telefonu ir internetu, gali pritarti arba pasipriešinti komisijos nuomonei, nes kaip tik žiūrovai nuspręs, kuris atlikėjas pakeis šlagerių parado sceną palikusį konkurso dalyvį. Ką pasirinkti, kurį nepelnytai komisijos nuvertintą dalyvį sugrąžinti ar pakviesti dar „Švieski man vėl" scenoje nematytą, bet ypač mylimą dainininką? Sprendimą lems tik žiūrovų nuomonė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką