Dabar populiaru
Publikuota 2008 01 03, 00:00

Psichas tapo tikru vyru!

Praėjusieji metai ir atėjusiųjų pradžia muzikanto Tomo Krivicko-Psicho gyvenime itin reikšminga: skandalingam atlikėjui stuktelėjo 33 metai, o netrukus į jo ir draugės Rimos namus atkeliaus mažylis...
Foto naujienai: Psichas tapo tikru vyru!
Viganto Ovadnevo nuotrauka / zmones24.lt
Praėjusieji metai ir atėjusiųjų pradžia muzikanto Tomo Krivicko-Psicho gyvenime itin reikšminga: skandalingam atlikėjui stuktelėjo 33 metai, o netrukus į jo ir draugės Rimos namus atkeliaus mažylis... Stebint linksmą, nerūpestingą ir kaip visada atsipalaidavusį Tomą „Bix‘ų" kavinės scenoje, gausių draugų būryje švenčiantį savo gimtadienį, sunku suvokti, kad kažkada šis padauža taps tikru tėčiu! Bet tai tikra tiesa: griausmingame vakarėlyje dalyvavusi Rima net neslėpė pilvuko ir atrodė tikrai labai laiminga. O Psichas? Jo tikriausia jokios gyvenimo permainos neįveiks: ramiai, neskubėdamas su grupės nariais pasiruošė koncertui, o po kiekvieno kūrinio „įkaldavo", ko nors stipresnio... Neišvengta ir akibrokšto: Psichas ant scenos, o virš jos - televizorius, rodantis „Kelią į žvaigždes 3"... O juk visai neseniai per „BIX‘ų" koncertą, stebėdamas gausiai susirinkusius, Tomas tiesiai šviesiai išrėžė: „Dar ne visą tautą Valinskas atbukino".
Įvairi amžiaus atžvilgiu ir spalvinga Psicho gerbėjų publika, todėl ir dovanų būta visokių: ir kasdienybėje naudojamų, ir tik šiaip linksmų, Psicho asmenybei tinkančių. „Išsitrauk savo falą, padarysim skandalą", - dainuoja Psichas. Nemirtinga frazė. Kaip jis pats ir jo kuriama muzika.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką