Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Rosita Paulauskaitė: svarbiausia – vaikas

Buvusi dainininkė, populiarios grupės „Junior“ narė, o dabar rinkodaros specialistė Rosita PAULAUSKAITĖ (28) rengiasi svarbioms gyvenimo permainoms.
Foto naujienai: Rosita Paulauskaitė: svarbiausia – vaikas
Žurnalo „Žmonės“ nuotr. / zmones24.lt
Buvusi dainininkė, populiarios grupės „Junior“ narė, o dabar rinkodaros specialistė Rosita PAULAUSKAITĖ (28) rengiasi svarbioms gyvenimo permainoms – gegužės mėnesį su metais vyresniu draugu Romanu turėtų susilaukti dukters. „Labai norėjau vaikelio. Biologinis laikrodis tiksi, ir pagaliau priėjau ribą, kai vestuvės su mylimu vyru, gerovė nebėra tokie svarbūs, palyginti su kūdikio atėjimu“, – šypteli Rosita. Jauna moteris su vaikelio tėčiu susipažino per savo gimtadienį ir netrukus pasijuto nėščia. „Nė kiek dėl to nesijaudinu. Viduje jaučiu ramybę, Romaną myliu ir juo pasitikiu. Nebijau, jei mums ir nepasisektų – net jeigu vieną dieną likčiau viena, tikrai nepulčiau į neviltį. Dabar man svarbiausia – vaikas“, – prisipažįsta ir nusijuokia, kad tokioms turiningoms atostogoms jau seniai buvo pasirengusi.
Rositos mylimasis – jūreivis, tad kartu gyvenanti pora matosi ne taip dažnai: du mėnesius Romanas plaukioja jūroje, o mėnesį praleidžia rūpindamasis mylima moterimi. „Nespėjame vienas kitam atsibosti, todėl mūsų santykiuose netrūksta romantikos“, – patikina Rosita ir prasitaria, jog į gimtadienį su draugais atėjęs Romanas iš jos namų taip ir neišėjo...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius