2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Rūta Ščiogolevaitė: grįšiu prie veiklos, nes šeima bankrutuos!

Netrukus į atlikėjos Rūtos Ščiogolevaitės ir šokėjo Deivido Meškausko namus atkeliaus gandrai. Šiuo metu daug laiko skirianti sau ir būsimam vaikelio tėvui Rūta mažiau rodosi viešumoje ir scenoje.
Foto naujienai: Rūta Ščiogolevaitė: grįšiu prie veiklos, nes šeima bankrutuos!
Gedimino Žilinsko, Teodoro Biliūno nuotr. / zmones24.lt
Netrukus į atlikėjos Rūtos Ščiogolevaitės (26) ir šokėjo Deivido Meškausko (20) namus atkeliaus gandrai. Šiuo metu daug laiko skirianti sau ir būsimam vaikelio tėvui Rūta mažiau rodosi viešumoje ir scenoje.


Natūralu - juk naujos gyvybės į pasaulį atėjimas jai yra pirmiena, todėl reikia pasiruošti būsimiems gyvenimo pokyčiams. Rūta sako, jog kaip ir visos stropios būsimos mamytės skaito ir kaupia visą su mažylių auginimu susijusią literatūrą. „Dabar nesunku rasti reikiamos literatūros, kiekviename prekybos centre gausu žurnalų, skirtų tėveliams - jau kurį laiką juos visus perku ir tikrai randu daug reikalingos informacijos", - džiaugiasi atlikėja.

Beje, Rūta ir Deividas jau žino, ko laukia! Tačiau kaip tikri slapukai vaikelio lyties neišduoda, tačiau mielai pasidalina rūpesčiais, jog nepaprastai sunku išrinkti jam vardą: „Vardą išrinkti išties sunku. Dabar susitarėm, jog kai tik mažylį pamatysim - nuspręsim. Bent jau girdėjome nemažai tokių istorijų, kai tėveliai irgi negali išrinkti vardo, bet vos tik išvydę mažylį iš karto supranta, kaip pavadinti. Gal ir mums taip nutiks?" - spėlioja Rūta. Kol kas populiari atlikėja neįsivaizduoja, kaip jos gyvenimą pakeis kūdikio atėjimas į šį pasaulį: „Apie smulkmenas, tiesą sakant, nesusimąstau, bet jaučiuosi labai laiminga, kad į pasaulį ateis brangiausias man žmogutis. Tikiuosi, neprapulsiu auginimo rūpestėliuose", - šypsosi Rūta, taip pat kol kas nežinanti, kaip būsimomis pareigomis - vaikelio auginimu - dalinsis kartu su Deividu.

Rūtai didžiausią džiaugsmą pastaruoju metu teikia laukimas, o kaipgi muzika? Kokia Rūta bus mama? Užsidariusi tarp keturių namo sienų ir visą save skirianti pirmagimiui, ar derinanti ir motinystę, ir veiklą? Juk Rūta neabejotinai viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių! „Jei tik sveikata leis, pamažu grįšiu prie veiklos, nes kitaip šeima bankrutuos!" - sako Rūta ir vėliau paaiškina: „Iš tikrųjų man sunku užsidaryti namie: jau dabar, keletą mėnesių prabuvus be veiklos, jaučiuosi ne juokais prastai. Tikiuosi viską kaip nors suderinti."

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką