Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 18, 16:03

Šį savaitgalį - TV3 15-ojo gimtadienio himno vaizdo klipo premjera

Jau šį savaitgalį eteryje pasirodys draugiškas, šiltas, linksmas specialiai 15-ajam TV3 gimtadieniui sukurto himno vaizdo klipas.
Foto naujienai: Šį savaitgalį - TV3 15-ojo gimtadienio himno vaizdo klipo premjera
Foto naujienai: Šį savaitgalį - TV3 15-ojo gimtadienio himno vaizdo klipo premjera / zmones24.lt
Temos: 2 Premjera TV3
Jau šį savaitgalį eteryje pasirodys draugiškas, šiltas, linksmas specialiai 15-ajam TV3 gimtadieniui sukurto himno vaizdo klipas. „Ši idėja kilo tuomet, kai galvojome apie visus tuos, kurie sėdi kitapus ekranų. Ir šis vaizdo klipas, ir šventinis žaidimas, kurio metu TV3 žiūrovai yra kviečiami siųsti savo nuotraukas, yra skirta tam, kad mes visi artimiau susipažintume ir draugautume“, – sako TV3 rinkodaros vadovė Rovena Sankalienė.
Nuotaikingos Marijono Mikutavičiaus sukurtos dainos vaizdo klipe dalyvavo 56 savanoriai. Jie buvo filmuojami 42 vietose – geležinkelio ir autobusų stotyse, miesto gatvėse, grožio ir chirurgijos klinikose, prekybos ir pramogų centruose, sankryžose ir kitose kasdieną lankomose vietose.
„Filmuodami visur skleidėme TV3 dainos garsus. Lietuvos žmonės, pasirodo, visai linksmi ir iniciatyvūs. Jie patys prieidavo pasiteiraudavo, kas čia vyksta, ir net pasisiūlydavo padainuoti vieną kitą dainos eilutę. TV3 komandos vardu dėkoju visiems žmonėms, kurie taip geranoriškai ir nuoširdziai dainavo. Ši televizija iš tiesų turi daug ištikimų gerbėjų“, – šypsosi projekto prodiuseris Vytenis Sinkevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką