Sportas gyvai

Šį šeštadienį per TV3 nušvis pirmieji šlageriai

Foto naujienai: Šį šeštadienį per TV3 nušvis pirmieji šlageriai
Simonas Donskovas. TV3 nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 TV3
Jau šį šeštadienį, vasario 9 dieną, 21.00 val. per TV3 startuos naujas muzikinis projektas „Švieski man vėl". Pirmajame koncerte savo geriausias dainas pristatys dešimt žymiausių Lietuvos estrados atlikėjų - Irena Ašakaitė, Romas Dambrauskas, Rūta Morozovaitė, Lilijana Ablėnaitė, Viktoras Malinauskas, Simonas Donskovas, Valdemaras Frankonis, Adolfas Jarulis, grupės „Rondo" ir „Vairas".
„Ką galiu pasakyti apie pirmąją laidą? Išduosiu tik tiek, kad dainavau kitaip, nei visada", - paslaptingai šypsosi klaipėdietis atlikėjas Simonas Donskovas.
Pirmas filmavimas atlikėjui įsiminė ir tuo, kad į vieną vietą susirinko visi jo senieji kolegos. Ką scenos grandai veikia užkulisiuose?
„Anksčiau kalbėdavome apie merginas, o dabar šnekamės - kas kokias tabletes geria, kokius vaistus vartoja. Labai gera matyti senąją gvardiją. Mums nereikia vieniems prieš kitus nieko įrodinėti, žinom, kas esam", - patikino Simonas.
Jis nekantriai laukia ir jaunosios komisijos vertinimų. Pirmoje laidoje žiūrovai turės galimybę palyginti, kas geriausiai atlieka kultinį hitą „Švieski man vėl" - ar projekto vėliavnešys Stasys Povilaitis, ar žavios ir seksualios „Mango" merginos. Ar kas nors prisimena neabejotiną Žilvino Žvagulio hitą „Neliūdėk, liūte"? Ši daina buvo neabejotinai viena svarbiausių kylančiai Žilvino žvaigždei, kuri negęsta iki šiol. O ar suskambės kultinė grupės „Rondo" daina „Egle, mano sese" jaunųjų vaikinų N.E.O. lūpose?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius