Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 29, 10:22

Sonia: „Maskva man nerūpi – dainuosiu lietuviškai“

Dauguma jos dainų koncertuose skamba tik lietuviškai, o pati dainininkė džiaugiasi, jog Vilnius jai tapo kūrybine stotele.
Foto naujienai: Sonia: „Maskva man nerūpi – dainuosiu lietuviškai“
Foto naujienai: Sonia: „Maskva man nerūpi – dainuosiu lietuviškai“ / zmones24.lt
Temos: 1 Maskva
Sonia - pirmoji užsienio atlikėja moteris, pradėjusi savo muzikinę karjerą Lietuvoje. Dauguma jos dainų koncertuose skamba tik lietuviškai, o pati dainininkė džiaugiasi, jog Vilnius jai tapo kūrybine stotele. Įspūdingo grožio rusaitė lietuvaičių širdis mėgins pavergti ne tik savo išvaizda – pirmoji atlikėjos daina „Atia baby“ , jau keliauja į radijo stotis ir greitai pasieks klausytojus.
Atlikėja nesenai sugrįžo į Vilnių ir visas jėgas skiria kūrybiniam darbui. Sonios įtemta dienotvarkė nuo pat ryto iki vėlaus vakaro.
„Dabar daug repetuoju ir įrašinėju naujus kūrinius. Mokinuosi lietuvių kalbos ir ypač daug dėmesio skiriu tarsenai. „Perkąsti“ vienos dainos tekstą man užtrunka beveik visą savaitę. Mano prioritetas- dainoms lietuvių kalba, juk gyvenu Lietuvoje, kuria begalo žaviuosi“,-šypsosi rusaitė.
Pasak atlikėjos, jai arčiausiai širdies – natūralus seksualumas, energija ir aistra. Merginos mėgstamiausias erotika spinduliuojantis muzikos stilius – ritmenbliuzas. Sonia daug dėmesio skiria ir šokio technikai scenoje, kur pabrėžiamas moteriškumas bei plastika.
„Tai - ypač emocionali ir seksuali muzikos raiškos forma. Prisipažinsiu- mėgstu ir kitus muzikos stilius, tačiau ritmenbliuzas arčiausiai mano širdies ”, - apie savo muziką kalbėjo Sonia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką