15min be reklamos
2008 04 17, 12:23

Staigmena Vytarui Radzevičiui

Žurnalistas Vytaras Radzevičius (40) net aiktelėjo iš nuostabos, kai Vilniaus „L’Amour“ klube didžiulis būrys bičiulių jį pasitiko plojimais.
Foto naujienai: Staigmena Vytarui Radzevičiui
Nuotrauka iš asmeninio albumo / zmones24.lt
Žurnalistas Vytaras Radzevičius (40) net aiktelėjo iš nuostabos, kai Vilniaus „L’Amour“ klube didžiulis būrys bičiulių jį pasitiko plojimais. Iki paskutinės sekundės Vytaras neįtarė, kas keturiasdešimtmečio proga iš tiesų laukia. „Ramiai išėjęs su žmona vakarieniauti, – vėliau pasakojo, – Vokiečių gatvėje, prie kazino, sutikau Chorą, Bilą ir Jogailą (Liną Zarecką, Gidoną Šapiro ir Jogailą Morkūną – red. past.). Choras pasveikino su gimtadieniu, o Jogaila ta proga pasiūlė išlenkti po taurelę. Žmona tam, aišku, priešinosi, užtat viskas atrodė itin natūraliai. Kai nuėjome į klubą, išgirdau savo brolio Jono balsą. Jis skaičiavo: „Trys, du, vienas!“ Pamaniau, kad Jonas veda renginį. Tada pasigirdo „Biplan“ daina „Labas rytas, štai ir aš!“ Nė už ką nebūčiau patikėjęs, kad mane galima taip „išdurti“.“
Vytaras – pankroko gerbėjas. Tai ir padiktavo vakarėlio temą – svečių paprašyta apsirengti pankais. Kai kurie itin pasistengė. „Buvo bičiulių, kuriuos sunkiai atpažinau“, – juokiasi jubiliatas ir tikina šią šventę prisiminsiąs visą gyvenimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką