Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 02, 12:30

Stano, Mažasis princas ir… Pečiūra

Dainininkas Stanislovas Stavickis-Stano (26) savęs nevadina tikru rašytoju, tačiau antrą kūrinį „Neįtikėtinos istorijos“ pristatė Rašytojų sąjungos salėje.
Foto naujienai: Stano, Mažasis princas ir… Pečiūra
Jono Staselio nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 „Delfinai“
Dainininkas Stanislovas Stavickis-Stano (26) savęs nevadina tikru rašytoju, tačiau antrą kūrinį „Neįtikėtinos istorijos“ pristatė Rašytojų sąjungos salėje. Negana to, prieš gausiai susirinkusią draugų ir žurnalistų publiką jis išėjo vilkėdamas viduramžių kostiumą ir prisistatė esąs Mažasis princas. „Mažasis princas“ – mėgstamiausia vaikystės knyga ir pirmoji, kurią perskaičiau. Mažasis princas gyvena mano viduje. Visi atsakymai į klausimus, kuriuos užduoda broliai ir seserys žurnalistai, yra šioje knygoje. Apie kritikus ir kas bus, jeigu niekas jos neskaitys… Rašydamas stengiausi į visa tai netiesiogiai atsakyti“, – apie antrąjį savo kūrinį kalbėjo Stano.
Gal knygos pristatymas ir būtų buvęs toks rimtas, jeigu tarpduryje staiga nebūtų pasirodęs televizijos laidų vedėjas Nėrius Pečiūra. Prisipažinęs, kad žmonai pasakė einantis į verslo susitikimą, trimis narcizais nešinas pankų tėvu vadinamas Nėrius iškilmingai paskelbė verdiktą: „Esu įdėmiai perskaitęs pirmą Stano knygą ir man ji labai patiko. Šiandien atėjau čia, kad nemokamai gaučiau antrąją…“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką