2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Stano po antrosios knygos jau nebijo kritikos

Sklinda kalbos, kad ką tik išleista knyga „Neįtikėtinos istorijos“ dainininkui Stano kainavo draugystę su mylima moterimi.
Foto naujienai: Stano po antrosios knygos jau nebijo kritikos
Foto naujienai: Stano po antrosios knygos jau nebijo kritikos / zmones24.lt
Sklinda kalbos, kad ką tik išleista knyga „Neįtikėtinos istorijos“ dainininkui Stano kainavo draugystę su mylima moterimi.

Kritikos nebijo
Visai neseniai knygynuose pasirodė dvejus su puse metų brandinta nauja Stano knyga – „Neįtikėtinos istorijos“. Išleidęs pirmąją knygą, Stano sulaukė nemažai kritikos. Dainininkas tikisi, kad antroji jo knyga kritikų bus įvertinta palankiau. Tačiau pats pernelyg to nesureikšmina. „Jau daug metų esu scenos žmogus, todėl spėjau prie visko priprasti. Be to, manau, kad protingi žmonės supranta, jog šiais laikais gali rašyti, kas tik nori. Rašau savo malonumui, o jei mano kūryba priimtina ir skaitytojams, tuomet mano darbas padarytas“, – šypsosi Stano. Jis neabejoja, kad labiausiai, ko gero, visiems užklius žinomos knygos „Mažasis princas“ tęsinys, kurį būtent šioje knygoje dainininkas ir sukūrė. Net artimiausi žmonės, skaitę knygos rankraštį, labai skirtingai vertino šį Stano sumanymą. Tačiau būtent Antuano De Sent Egziuperi knyga „Mažasis princas“ – mėgstamiausia atlikėjo knyga, tik dėl to Stano ir ėmęsis jos tęsinio. Rašant knygą daug gerų patarimų Stano davė sesuo, patarė ir kiti literatūros žinovai. Tačiau visos idėjos ir mintys realizavosi savaime. Dažniausiai Stano rašydavo naktimis, nes tai, pasak jo, geriausias laikas rašymui. Ir rašydavo tol, kol akys imdavo ašaroti. Rašymo procesas dainininkui asocijuojasi su ramybe. „Kai rašau, man nereikia nei valgyti, nei gerti, nei rūkyti, nei muzikos klausytis. Susitelkiu tik į patį procesą“, – knygos rašymo užkulisius atskleidžia Stano.

Mergina gyvena studijoje
Stano neslepia, kad pirmąją knygą parašyti paskatino nelaiminga meilė, tačiau šįkart apie meilę jis kalba su užuolankomis. Be to, visai neseniai pasklido kalbos, jog Stano per knygos rašymą ir kone gyvenimą muzikinėje studijoje išsiskyrė su savo drauge. Tačiau jis pats į tas kalbas reaguoja su ironija. „Galiu pasakyti, kad tai visiška nesąmonė, su niekuo aš neišsiskyriau. Dabar yra normalus etapas – daugiau nieko komentuoti nenorėčiau“, – griežtai kalbėjo dainininkas. Apie asmeninį gyvenimą nelinkęs kalbėti Stano, mielai pasakoja apie savo ateities planus. „Dabar labai daug dirbu prie muzikinių projektų, net sau laiko nerandu. Tačiau, manau, po kokių poros mėnesių man tikrai reikės atostogų ir aš būtinai išplauksiu kokiai porai savaičių į jūrą panardyti“, – šypsosi šiuo metu darbais apsivertęs dainininkas. Dabar jis nuo pietų iki vėlyvo vakaro sėdi įrašų studijoje ir brandina naujas idėjas. Tačiau smalsu, kada Stano suranda laiko merginai? „Ji gyvena studijoje, todėl specialiai susitikimams skirti laiko nereikia. Per pietus ten nuvažiuoju ir grįžtu vakare, todėl mes visada kartu“, – juokiasi jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką