15min be reklamos
2008 02 19, 14:51

Su LNK serialu „Miesto romansas“ grįžta legendinis Ivaras Kalninis

Kitą pirmadienį LNK pradeda rodyti naują Rusijos serialą „Miesto romansas“, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų atlieka latvių aktorius Ivaras Kalninis (Ivars Edmunds Kalniņš).
Foto naujienai: Su LNK serialu „Miesto romansas“ grįžta legendinis Ivaras Kalninis
Ilgą laiką I. Kalninis buvo vadinamas tarybinio kino Alenu Delonu. / zmones24.lt
Kitą pirmadienį LNK pradeda rodyti naują Rusijos serialą „Miesto romansas“, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų atlieka latvių aktorius Ivaras Kalninis (Ivars Edmunds Kalniņš). Ilgą laiką I. Kalninis buvo vadinamas tarybinio kino Alenu Delonu. Velniško žavesio ir neprilygstamo talento aktorius pavergė milijonus širdžių, o jo žavus latviškas akcentas tiesiog varė žiūroves iš proto. Savo žavesio Ivaras neprarado ir dabar, nors jam jau 60 metų.
Ivaras Kalninis gimė 1948 –aisiais Rygoje, baigė Rygos konservatorijos teatro fakultetą. Dėl savo aristokratiškos išvaizdos jis iš karto ėmė gauti mylimųjų, meilužių, romantikų vaidmenis. Asmeninis aktoriaus gyvenimas vyko lygiai taip pat audringai, kaip ir profesinis.
Pirmą kartą jis vedė būdamas 23-ejų, su žmona latve išgyveno dvidešimt metų ir išsiskyrė užauginę dvi dukteris. Antrąja Ivaro žmona tapo lietuvių aktorė Aurelija Anužuytė, kurią jis sutiko ir įsimylėjo filmavimo aikštelėje. Aurelija už Ivarą buvo jaunesnė 25 metais ir buvo jo vyresniosios dukters vienmetė. Santuoka truko penkerius metus, ir, kaip rašo spauda, baigėsi dėl to, kad Aurelija neištvėrė nesuskaičiuojamų savo vyro romanų. Ivaras ir Aurelija augina sūnų Miką. Paskutinis garsus aktoriaus romanas buvo su 29-erių metų juriste Laura. Savo santykių pora neafišavo, tačiau spauda pranešė, kad jiedu kartu sugyveno dukrytę Luizą.
Apie šiandieninę meilę, idealią savo svajonių moterį Ivaras nekalba: „Kiek dar susitikimų laukia ateityje! O prieš mirtį aš tikrai nupiešiu idealios moters portretą... Nemėgstu kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą. Tai – neetiška tų atžvilgiu, kuriuos myliu. Mano šeima – mano žiūrovai“.
Dabar žiūrovai išvys jį populiariame Rusijos seriale „Miesto romansas“, kuriame Ivaras Kalninis vaidina pagrindinės herojės Tatjanos tėvą, Pavelą Andrejevičių, juvelyrinės parduotuvės savininką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką