Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

„Sudaužytų širdžių klubas“ pildo gretas naujomis vedėjomis

„Sudaužytų širdžių klubo“ vedėjoms padėti ir patirtimi pasidalinti jau nusprendė Laima Paksienė, dainininkė Mia ir visai nesenai iširusios grupės „Mango“ narė Rima.
Foto naujienai: „Sudaužytų širdžių klubas“ pildo gretas naujomis vedėjomis
Foto naujienai: „Sudaužytų širdžių klubas“ pildo gretas naujomis vedėjomis / zmones24.lt
Kiekvienais metais pavasaris mus pasitinka ne tik ilgesnėmis ir šiltesnėmis dienomis, bet ir įvairiomis nelauktomis, bet maloniomis naujienomis. TV3 laidos „Sudaužytų širdžių klubo“ kūrėjai, pagaliau atėjus pavasariui, taip pat nusprendė savo žiūrovus pamaloninti staigmenomis. „Nuo šiol į savo laidą nusprendėme kviesti ne tik svečius, kurie išpasakos savo gyvenimo istorijas ir vienokiu ar kitokiu būdu bandys sulipinti įskilusias širdis, bet į pagalbą žaviosioms vedėjoms pasikviesti ir vis naują visuomenei puikiai pažįstamą moterį. Jos, kiekvienoje laidoje pavaduodamos vieną iš „Sudaužytų širdžių klubo“ žaviųjų merginų, perteiks savo įgytą patirtį, dalins patarimus ir kartu su Skaiva Jasevičiūte, Renata Ražanauskiene ar Egle Jackaite bandys padėti herojėms išspręsti jų problemas“, – pasakoja „Sudaužytų širdžių klubo“ prodiuseris Kristupas Krivickas.
Kiekvienoje laidoje vis kita, dar visai nesenai „Sudaužytų širdžių klube“ dalyvavusi ar savo patirtimi norinti pasidalinti žinoma pramogų pasaulyje moteris atsisės į vedėjos kėdę ir būsimoms herojėms stengsis užgydyti širdies žaizdas. Gali atsitikti ir taip, kad naujoms „Sudaužytų širdžių klubo“ narėms ryškiai sužibus laidoje žiūrovai jas vedėjų amplua matys ir dažniau. „Sudaužytų širdžių klubo“ vedėjoms padėti ir patirtimi pasidalinti jau nusprendė Laima Paksienė, dainininkė Mia ir visai nesenai iširusios grupės „Mango“ narė Rima.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius