15min be reklamos
2008 04 13, 14:38

„Švieski man vėl“ dar kartą nepasisekė V. Antanavičiui

Šį šeštadienį TV3 projektas „Švieski man vėl“ kaip niekada buvo įtemptas – net ir geriausius balus gavę atlikėjai kraipė galvas ir garsiai svarstė, kam gi šįkart nenusišypsos laimė.
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ dar kartą nepasisekė V. Antanavičiui
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ dar kartą nepasisekė V. Antanavičiui / zmones24.lt
Šį šeštadienį TV3 projektas „Švieski man vėl“ kaip niekada buvo įtemptas – net ir geriausius balus gavę atlikėjai kraipė galvas ir garsiai svarstė, kam gi šįkart nenusišypsos laimė. Kompozitoriaus ir vieno produktyviausių dainų kūrėjo Algimanto Raudonikio kūrybą atlikę estrados grandai sulaukė paties autoriaus vertinimų. Tiesa, daugelis jų buvo visai neprasti. Į šlagerių parado sceną TV3 žiūrovų dėka grįžo į repeticijų salę komisijos išsiųstas Valdemaras Antanavičius. Žiuri dar kartą nusprendė, kad Valdemarui vėl laikas... repetuoti. Tad galima tikrai tvirtinti, kad bręsta žiūrovų ir komisijos konfliktas. Kieno nuomonė svaresnė ir svarbesnė?
Šįkart kai kurie estrados grandai „Švieski man vėl“ scenoje pasirodė jau dešimtąjį kartą, o kiti dar tik bando savo jėgas šiame muzikiniame šou. Jau po truputį aiškėja, kas yra tikrieji parado lyderiai, bet viskas gali dar labai pasikeisti. Paradoksalu, bet projekto rezultatų lentelės priekyje praėjusią savaitę iškritusi Jūratė Miliauskaitė, jai ant kulnų lipa Žilvinas Žvagulis ir tas pats V. Antanavičius, tad tikrai galima teigti, kad tai dar – ne pabaiga.
O jau kitą savaitę dešimt estrados grandų, trys komisijos nariai ir visi „Švieski man vėl“ gerbėjai bei žiūrovai mintimis nusikels į Italiją ir išgirs pačias gražiausias, romantiškiausias itališkas dainas.

Dešimtos laidos balsavimo rezultatų vidurkis:


Rūta Morozovaitė – 10
Viktoras Malinauskas – 10
Simonas Donskovas – 9,67
Adolfas Jarulis – 9,33
Nelly Paltinienė – 9,33
Romas Dambrauskas – 9
Grupė Vairas – 9
Grupė Rondo – 9
Irena Ulvydaitė-Snabaitienė – 8,67
Valdemaras Antanavičius – 8, 33

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką