Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 27, 12:00

„Švieski man vėl“ – iškritusių nėra

Šio šeštadienio TV3 šlagerių projekto „Švieski man vėl“ koncertas buvo tikrai ypatingas – ne tik skambėjo visiems gerai žinomos kompozitoriaus Mindaugo Tamošiūno dainos.
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ – iškritusių nėra
Roma Mačiulytė / zmones24.lt
Šio šeštadienio TV3 šlagerių projekto „Švieski man vėl“ koncertas buvo tikrai ypatingas – ne tik skambėjo visiems gerai žinomos kompozitoriaus Mindaugo Tamošiūno dainos, vertinamos paties maestro, bet ir paskutinį kartą lemiamą balsą išsiunčiant dalyvius į repeticijų salę turėjo komisija. Ironiška tai, kad būtent šia galimybe vertintojų trijulė nepasinaudojo ir visus dalyvius „išsiuntė“ į kito šeštadienio koncertą, kuriame bus paskelbtas finalinis dešimtukas, kuris jau kovos dėl pagrindinio prizo, automobilio „Fiat Linea“.
Geriausių komisijos vertinimų sulaukė grupė „Vairas“, atlikusi M. Tamošiūno dainą „Suklydom“, Viktoras Malinauskas įspūdingai padainavęs už širdies griebiantį kūrinį pagal P. Širvio eiles „Aš beržas“ ir Adolfas Jarulis, kuris atlikdamas kūrinį „Jūreivių keliai“ parodė šokio žingsnelius.
Vakaro naujoke tapo kaunietė dainininkė Roma Mačiulytė. Moteris, sužinojusi, kad ją vertins pats kompozitorius, neslėpė susijaudinimo.
„Jis buvo mano vadovas ansamblyje „Trimitas“, įdomu ar jis prisimins mane?“, – užkulisiuose svarstė Roma. Pasirodo, jos nuogąstavimai nebuvo nepagrįsti, nes mažiausius vertinimus gavo būtent ji, Irena Ulvydaitė ir Rūta Morozovaitė. Bet dainininkės lengviau atsipūtė sužinojusios, kad į repeticijų salę grįžti nereikės ir jos gali ramiai ruoštis Mamos dienai skirtam kito šeštadienio koncertui bei tikėtis, kad pateks į geriausiųjų dešimtuką.
Geriausių šlagerių projektas „Švieski man vėl“ jau įpusėjo! Šeštadienį, gegužės 3 dieną, paaiškės finalinis dalyvių dešimtukas, kuris kovos dėl pagrindinio prizo, todėl dabar internetinis ir trumpuoju telefono numeriu vykęs balsavimas yra sustabdytas. Laidos kūrėjai skaičiuoja žiūrovų balsus ir komisijos balų vidurkius, pagal kuriuos bus nuspręsta, kurie dešimt projekto dalyvių dalyvaus finale.
Paskelbus dešimt geriausiųjų estrados „grandų“ žiūrovai kiekvieną šeštadienį, nuo gegužės 10 dienos, koncerto metu patys spręs, kas tęsia kovą ir kas palieka šou, o komisija tam nebeturės jokios įtakos. Kieno šlageris yra pats geriausias, skambiausias ir žinomiausias paaiškės birželio 21 dieną.

Komisijos balsų vidurkis:

Adolfas Jarulis su daina „Jūreivių keliai“ – 10
Grupė „Vairas“ su daina „Suklydom“ – 10
Viktoras Malinauskas su daina „Aš beržas“ – 10
Romas Dambrauskas su daina „Tu ateisi“ – 9,67
Nelly Paltinienė su daina „Vinguriavo takelis“ – 9,67
Jūratė Miliauskaitė su daina „Kaitra“ – 9, 33
Simonas Donskovas su daina „Pavasaris gimtinėje“ – 9, 33
Rūta Morozovaitė su daina „Tu numegzk man, mama, kelią“ – 9
Irena Ulvydaitė su daina „Aš kartoju tavo vardą“ – 9
Roma Mačiulytė su daina „Vyturių žemė“ – 9

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką