Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2008 03 30, 20:53

„Švieski man vėl“: kuri Nelly yra tikroji?

Šio šeštadienio geriausių šlagerių TV3 projektas „Švieski man vėl“ pažėrė ne vieną staigmeną – persikūnijimo užduotį vykdę atlikėjai tapo ne tik garsiausiais pasaulio atlikėjais, bet ir ... vienas kitu!
Foto naujienai: „Švieski man vėl“: kuri Nelly yra tikroji?
Foto naujienai: „Švieski man vėl“: kuri Nelly yra tikroji? / zmones24.lt
Šio šeštadienio geriausių šlagerių TV3 projektas „Švieski man vėl“ pažėrė ne vieną staigmeną – persikūnijimo užduotį vykdę atlikėjai tapo ne tik garsiausiais pasaulio atlikėjais, bet ir ... vienas kitu!
Konkursą pradėję „Rondo“ vyrai visus pribloškė panašumu į grupę „ZZ Top“ – ilgos barzdos, platūs marškinėliai ir gitaros neįtikėtinai tiko Lietuvos estrados „grandams“. Tik komisijos narys aktorius ir laidų vedėjas Vytautas Šapranauskas juokavo, kad scenoje matė keturis Šustauskus. Į komisijos krėslą atsisėdęs Šapras taip pat prisiminė vaikystę, kai mokykloje buvo tik penkiabalė sistema ir visus atlikėjus vertino tik pagal ją, tad bendras balų vidurkis krito.
Viktoras Malinauskas, pasirodymui pasirinkęs 7-ame dešimtmetyje išgarsėjusį atlikėją Engelbertą Humperdincką, taip pat sulaukė naujojo komisijos nario pastabų.
„Jei nuimtumėme žandenas – būtų tikra Daina Bilevičiūtė“, – šyptelėjo V. Šapranauskas.
Rūta Morozovaitė visus nustebino tapusi ne kokia pasaulinio garso žvaigžde, bet Lietuvos estrados pažiba ir „Švieski man vėl“ dalyve... Nelly Paltiniene. Kalbama, jog panašumas buvo toks didelis, kad net pats Arvydas Paltinas bandė ją meiliai priglausti prie savęs, manydamas, kad tai jo žmona. O pati Nelly virto ilgakase blondine lenkaite Marylia Rodovič, kurios išvaizda taip pat nustebino Šaprą: „Kai užsimerkiu, matau Rodovič, o atsimerkęs... Romą Mačiulytę.“ Tokios pastabos nepakišo kojos Nelly ir jos atlikta daina buvo išrinkta to vakaro geriausia. Tokius pat aukštus balus kaip N. Paltinienė gavo V. Malinauskas ir Jūratė Miliauskaitė. O šįkart grįžti į repeticijų salę pretendavo net trys atlikėjai, bet komisija nusprendė, kad savo dainas patobulinti turėtų neseniai projekte pasirodęs Žilvinas Žvagulis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką