Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Švieski man vėl“ muzikiniame šou keičiasi balsavimo tvarka

Jau šį šeštadienį milžiniški pasikeitimai sudrebins TV3 šlagerių projekto „Švieski man vėl“ sceną – bus paskelbti dešimt geriausių estrados „grandų“.
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ muzikiniame šou keičiasi balsavimo tvarka
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ muzikiniame šou keičiasi balsavimo tvarka / zmones24.lt
Jau šį šeštadienį milžiniški pasikeitimai sudrebins TV3 šlagerių projekto „Švieski man vėl“ sceną – bus paskelbti dešimt geriausių estrados „grandų“, kurie toliau kovos dėl pagrindinio prizo „Fiat Linea“ ir geriausio šlagerio atlikėjo vardo.
„Įžengiame į antrąjį geriausio šlagerio rinkimų etapą – dabar konkurse kovos dešimt pačių geriausių, labiausiai komisijos įvertintų atlikėjų, kurie po vieną paliks mūsų šou. Kas keliaus į superfinalą, kuris vyks birželio 21 dieną, spręs ne komisija, kaip būdavo iki šiol, o žiūrovai“, – naujoves pristatė projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius.
Mamos dienai skirtame koncerte, kuriame skambės gražiausios dainos mamai, Kristina Kazlauskaitė ir Mindaugas Stasiulis paskelbs dešimt pavardžių, kurios patenka į finalą, tad vertinimų šįkart nebus. O, kuris atlikėjas paliks finalą, po gegužės 10 dienos koncerto spręs nebe komisija, kaip būdavo anksčiau, o tik žiūrovai.
„Išklausę dešimt dainų, TV3 šou „Švieskim man vėl“ žiūrovai dešimt minučių galės balsuoti trumpuoju numeriu 1604, o balsus tiesiogiai skelbs projekto operatorė „dangietė“ Živilė. Projekto gerbėjai iškart matys, ar jų mylimi atlikėjai lieka, ar krenta, ir galės skambindami tiesiogiai įpaveikti rezultatus. Į vadinamąją repeticijų salę niekas nekeliaus ir niekas iš jos negrįš, taip pat šou jau nebeatsiras naujokų“, – apie artėjančius pasikeitimus pasakoja S. Urbonavičius.
Toks balsavimas vyks šešis šeštadienius, tad šeši atlikėjai paliks šou, o keturi iškeliaus į superfinalą.
Komisijos balsai, anksčiau turėję tiesioginę įtaką, dabar tik spręs, kurie du žiūrovų išbalsuoti atlikėjai papildys superfinalo ketvertą. Tad dėl pagrindinio prizo – automobilio ir geriausio šlagerio atlikėjo vardo kovos šeši Lietuvos estrados „grandai“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Užsisakykite
15min naujienlaiškius