Sportas gyvai

„Švieski man vėl“ naujokė – Jūratė Miliauskaitė

Šventinis TV3 projekto „Švieski man vėl“ koncertas nustebino ne vieną šlagerių parado gerbėją.
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ naujokė – Jūratė Miliauskaitė
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ naujokė – Jūratė Miliauskaitė / zmones24.lt
Šventinis TV3 projekto „Švieski man vėl“ koncertas nustebino ne vieną šlagerių parado gerbėją. Paaiškėjo, kad tikrieji estrados „grandai“ puikiai atlieka ne tik visiems žinomus senus šlagerius, bet ir dabartinio jaunimo pamėgtas dainas. Komisijos nario Stano nuomone, Viktoro Malinausko padainuota Alano Chošnau daina „Už sapnų“ nušluostė nosį pačiam Alanui. Puikių vertinimų sulaukė ir Romas Dambrauskas, padainavęs vėl atsikūrusios grupės „Pikaso“ dainą „Europos vidury“, ir Simonas Donskovas, itin jausmingai atlikęs vieną žinomiausių Ryčio Cicino dainų „Neliesk mano damos“.
Vos prieš kelias laidas į projektą grįžusi ir konkursinėje programoje nedalyvavusi vyriausia dalyvė Lilijana Ablėnaitė nusprendė šįkart su „Švieski man vėl“ scena atsisveikinti visam laikui. Ta proga jai buvo įteiktas… akumuliatorius. Kodėl? Pasirodo, Lilijana turi automobilį, tik neturi akumuliatoriaus.
Ne vien dešimtukais šįkart svaidėsi komisijos nariai – Nelly Paltinienei už grupės „ŠokoLedas“ dainą „Aš šalia“ jie „įpylė“ net aštuonetą. Mažiausiai balų surinko kaip tik Nelly ir grupės „Vairas“ vyrai, kurių neišgelbėjo tikrai vyriška Andriaus Rimiškio daina „Mes vyrai“. Jie džentelmeniškai sceną užleido Nelly, patys grįžo į repeticijų salę. Kada vėl jie pasirodys scenoje, – nuspręs tik žiūrovai ir grupės gerbėjai.
O velykinės „Švieski man vėl“ laidos lyderiais tapo Adolfas Jarulis, grupė „Rondo“ ir Žilvinas Žvagulis. Jis pripažintas geriausios to vakaro dainos atlikėju. Šįkart į projektą moteriško šarmo atnešė naujoji dalyvė – Jūratė Miliauskaitė. Ji atliko savo kultinę dainą „Aguonos“ ir užkariavo ne vieną širdį.

Komisijos narių balų vidurkis:
Žilvinas Žvagulis – 10
Jūratė Miliauskaitė – 10
Adolfas Jarulis – 10
Grupė „Rondo“ – 10
Romas Dambrauskas – 9,67
Simonas Donskovas – 9,67
VIktoras Malinauskas – 9,67
Rūta Morozovaitė – 9,33
Nelly Paltinienė - 9
Grupė „Vairas“ – 9

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius