Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 06, 10:53

„Švieski man vėl“ paliko Jūratė Miliauskaitė

Vos kelias savaites pasirodžiusi TV3 projekto „Švieski man vėl“ scenoje, dainininkė ir muzikos mokytoja Jūratė Miliauskaitė komisijos sprendimu šį šeštadienį paliko muzikinio šou sceną.
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ paliko Jūratė Miliauskaitė
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ paliko Jūratė Miliauskaitė / zmones24.lt
Vos kelias savaites pasirodžiusi TV3 projekto „Švieski man vėl“ scenoje, dainininkė ir muzikos mokytoja Jūratė Miliauskaitė komisijos sprendimu šį šeštadienį paliko muzikinio šou sceną. Trečią kartą geriausių šlagerių parade pasirodžiusi Jūratė ir atlikusi savo naują dainą „Aš šalia“ surinko du devintukus ir vieną dešimtuką. Tokius pačius balus iš komisijos gavo ir Rūta Morozovaitė, Romas Dambrauskas bei grupė „Rondo“, bet grįžti į repeticijų salę, repetuoti naujas dainas ir laukti gerbėjų balsų, padėsiančių grįžti į sceną, teks būtent Jūratei.
Komisijos pirmininkas Mindaugas Stasiulis devintoje laidoje, kurioje dalyviai pristatė naujausias savo dainas, nusprendė, kad nuo šiol jo aukščiausias balas bus devyni ir tik visiškai jį sužavėjus bus galima gauti dešimtuką. Tokiomis sąlygomis visiškai nesivadovavo šį šeštadienį kartu teisėjavęs dainininkas Andrius Rimiškis, nes jam estrados „grandų“ dainos yra vienos gražiausių. Jis vieną po kito visiems pylė dešimtukus. Ar tik nebijojo Andrius kurio nors įžeisti?
Savaitės lyderiais tapo du vyrai – Adolfas Jarulis ir Viktoras Malinauskas, kurie surinko po tris dešimtukus. Tiesa, geriausios to vakaro dainos atlikėju tapo Viktoras, kuris su kolege Asta atliko dainą „Alėja“.
„Viktoras scenoje be moters kaip ežys be spyglių – dainuodamas su Asta duetu, atsiskleidė neįtikėtinai. O Adolfas geriausios dainos atlikėju neišrinktas dėl to, kad nustebinęs visus savo šokiais, vos nesulaužė scenos“, – šmaikštavo M. Stasiulis.
Puikiu pasirodymu visus nustebino žiūrovų sprendimu iš repeticijų salės grįžusi grupė „Vairas“. Atrodo, scenos grandams repeticijos padeda labiau pasitempti.

Devintosios laidos komisijos balų vidurkis


Viktoras Malinauskas – 10
Adolfas Jarulis – 10
Grupė „Vairas“ – 9,67
Simonas Donskovas – 9,67
Nelly Paltinienė – 9,67
Irena Ulvydaitė-Snabaitienė – 9,67
Rūta Morozovaitė – 9,33
Romas Dambrauskas – 9,33
Grupė „Rondo“ – 9,33
Jūratė Miliauskaitė – 9,33

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką