Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 24, 11:46

„Švieski man vėl“ skambės M. Tamošiūno dainos

Pavasaris atkeliavo ir į TV3 šlagerių projekto „Švieski man vėl“ sceną – visi užsikrės puikia nuotaika ir linksmomis dainomis, o Simonas Donskovas net uždainuos „Pavasaris gimtinėje“.
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ skambės M. Tamošiūno dainos
Foto naujienai: „Švieski man vėl“ skambės M. Tamošiūno dainos / zmones24.lt
Pavasaris atkeliavo ir į TV3 šlagerių projekto „Švieski man vėl“ sceną – visi užsikrės puikia nuotaika ir linksmomis dainomis, o Simonas Donskovas net uždainuos „Pavasaris gimtinėje“. Kaip visada, geriausių dainų paradas bus kupinas staigmenų, o viena didžiausių ta, kad dešimt projekto dalyvių atliks tik vieno žinomiausių Lietuvos kompozitorių Mindaugo Tamošiūnio dainas. Kas gi neprisimena kultinių kūrinių „Tu numegzk man, mama, kelią“ ar „Suklydom“. Tai ne vieninteliai šio šeštadienio išbandymai dalyviams – juos vertins pats maestro.
„Džiaugiuosi, kad šio projekto atlikėjai bus jauno amžiaus, – šyptelėjo M. Tamošiūnas. – Linkiu visiems maloniai pasiklausyti mano praeities dainų.“
Iš projekto pasitraukus „Rondo“, grupės vietą užims labai daili, itin charizmatiška ir daininga atlikėja. Kas ji? Viskas paaiškės jau šį šeštadienį.
O ši laida paskutinė galimybė atlikėjams parodyti ką sugeba, nes jau kitą šeštadienį bus paskelbtas galutinis dešimtukas, kuris kovos dėl pagrindinio prizo. Kam laimėti prizą – kiekvieną šeštadienį savo skambučiais spręs žiūrovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką