Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 07, 17:17

Tomas Cruise’as užregistravo naują tinklalapį

Tomas Cruise’as, švęsdamas 25 metus kino ekrane, užregistravo naują tinklalapį, norėdamas padėkoti savo gerbėjams už tai, kad jį palaikė visus tuos metus.
Foto naujienai: Tomas Cruise’as užregistravo naują tinklalapį
Tomas Cruise'as su žmona Katie Holmes. Scanpix nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 Tomas Cruise'as
Tomas Cruise’as, švęsdamas 25 metus kino ekrane, užregistravo naują tinklalapį. Tokiu būdu norėjo padėkoti savo gerbėjams už tai, kad jį palaikė visus tuos metus. Pirmąjį savo vaidmenį kine jis atliko 1983-iaisiais filme „Risky Business“. Šis vaidmuo jį pavertė Holivudo žvaigžde. Jis suvaidino daugiau kaip 30-tyje veiksmo filmų ir tapo viena didžiausių pasaulio žvaigždžių. 45-erių Cruise‘as užregistravo savo vardo tinklalapį, asmeniškai parašydamas žinutę savo gerbėjams tituliniame puslapyje. Žinutėje rašoma: „Švęsdamas šią progą ir 27-erius metus filmuodamasis kine, aš sukūriau šį tinklalapį, norėdamas padėkoti jums už tai, kad nukeliavote kartu su manimi visą šį kelią ir pakviesti jus kartu pažiūrėti, ką mums žada ateitis...“
„Tinklalapyje tikiuosi pasidalinti su jumis savo džiaugsmu, kurį patiriu filmuodamasis kine kiekvieną dieną: nuo scenarijaus skaitymo, darbo filmavimosi aikštelėje iki to, ką matote kino ekranuose užgesus šviesoms“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką