Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 02 25, 16:30

Vasario 16-osios priėmimas Londone

„Vasario 16-oji – tai data, kuri mus jungia, įkvepia ir stiprina, o to, kas įvyko prieš 90 metų, negalima pavadinti kitaip, kaip tik stebuklu“, – kalbėjo Lietuvos Prezidentas Valdas Adamkus.
Foto naujienai: Vasario 16-osios priėmimas Londone
Istorinė akimirka: buvusiai Jungtinės Karalystės premjerei Margaret Thatcher Prezidentas Valdas Adamkus įteikė apdovanojimą. Juditos Kuniskytės nuotrauka / zmones24.lt
„Vasario 16-oji – tai data, kuri mus jungia, įkvepia ir stiprina, o to, kas įvyko prieš 90 metų, negalima pavadinti kitaip, kaip tik stebuklu“, – kalbėjo Lietuvos Prezidentas Valdas Adamkus, kartu su lietuvių bendruomene Didžiosios Britanijos sostinėje Londone minėdamas Lietuvos valstybės atkūrimo 90-metį. Iškilmingą vakarą pagerbė ypatinga viešnia – buvusi Jungtinės Karalystės premjerė, „geležine ledi“ tituluojama Margaret Thatcher. Už nuopelnus Lietuvai ir dvišalių santykių puoselėjimą valstybės vadovas jai įteikė Vytauto Didžiojo ordino Didįjį kryžių. „Hyatt Regency London – The Churchill“ viešbutyje surengtame minėjime dalyvavo per 250 svečių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką