15min be reklamos
2008 03 31, 16:22

Victoria Beckham mamai surengė gimtadienio vakarėlį

Kai esi turtingas ir žymus, turi privalumą, nes gali atsilyginti tėvams už sunkų jų darbą. Gali padėkoti tėvams už tai, kad tave užaugino ir už tai, kiek aukojosi, kad tu kažką pasiektum gyvenime.
Foto naujienai: Victoria Beckham   mamai surengė gimtadienio vakarėlį
Victoria su sūnumi Romeo ir Eva Longoria vaikšto po parduotuves. Gal kada ir Romeo surengs mamai vakarėlį kokia nors proga? Bulls nuotrauka / zmones24.lt
Kai esi turtingas ir žymus, turi privalumą, nes gali tėvams atsilyginti už sunkų jų darbą. Gali padėkoti tėvams už tai, kad tave užaugino ir už tai, kiek aukojosi, kad tu kažką pasiektum gyvenime. Victoria Beckham tuo pasinaudodama surengė savo mamai puikų vakarėlį jos 60-tojo gimtadienio proga. Prabangiam vakarėliui Posh Londone išnuomavo 5 žvaigždučių viešbutį „Claridge“ visam savaitgaliui. Ji negailėjo pinigų patalpų puošimui ir maistui. Išlaikytas rožinis šampanas, kurį jie gėrė, buvo pats brangiausias. Patikimi šaltiniai praneša, kad „matė išnešamus 5 tuščius butelius „Laurent Perrier“ rožinio šampano. Vieno tokio butelio kaina 85 svarai. Bet iš linksmo žmonių klegesio buvo aišku, kad šį kartą ne pinigai buvo svarbiausi. Victoria norėjo palepinti savo mamą ir jos draugus. Visi šypsojosi. Tai buvo tikrai puikus vakarėlis.“ Kalbant apie Victorios drabužius, ji pranoko pati save. Ji puikavosi balta suknele su skersiniais raštais ir vilkėjo dirbtinio kailio bolero. Vieno aksesuaro vis dėlto trūko – Davidas Beckhamas jau grįžo į Jungtines valstijas, kur žaidžia komandoje „LA Galaxy“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką