Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 02 23, 20:52

Vilija Matačiūnaitė dainuoja tik dėl Ramūno Rudoko

Linksma, guvi ir nuoširdi „Kelias į žvaigždes“ dalyvė Vilija Matačiūnaitė pasikeitė neatpažįstamai. Ji ne tik sulieknėjo, pakeitė stilių, bet ir išmoko kitaip bendrauti.
Foto naujienai: Vilija Matačiūnaitė dainuoja tik dėl Ramūno Rudoko
Dainuoti tvirtina sutikusi tik todėl, kad jai patiko partneris. Viganto Ovadnevo nuotrauka / zmones24.lt
Linksma, guvi ir nuoširdi „Kelias į žvaigždes“ dalyvė Vilija Matačiūnaitė pasikeitė neatpažįstamai. Ji ne tik sulieknėjo, pakeitė stilių, bet ir išmoko kitaip bendrauti. Jos nuoširdumo, atvirumo ir paprastumo beveik nebeliko...

Bėgusi nuo LNK Vilija vėl grįžta
Viliją išgarsino labai paprasta ir net banali frazė „spjaudau sau ir gaudau“. Ilgą laiką mergina norėjo atsikratyti iš paskos besivelkančio „Kelio į žvaigždes“ šleifo. Bet kas ją šiandien būtų žinoję ir išgirdę, jei ne projektas „Kelias į žvaigždes“? Kam reikalingas jaunas žmogus, vis rečiau besirodantis televizijos eteryje? Niekam. Todėl ir vėl matome Viliją, dainuojančią „Žvaigždžių duetuose“. Kodėl bėgusi nuo to, kas ją išpopuliarino, Vilija vėl sugrįžo? Pasak jos, realybes šou „Kelias į žvaigždes“ ir „Žvaigždžių duetai“ – du skirtingi dalykai. „Kuo toliau, tuo daugiau tarp jų randu skirtumų. Visai kitokio pobūdžio darbas, kuomet ruošiesi ne tik sau, bet ir porininkui, o tai išties sunkiau...“ – sugrįžimo į žydruosiuos televizijos ekranus priežastis aiškina Vilija.

Dainuoja tik dėl Ramūno
Į Vilijos populiarumą LNK kanalas investavo daug, todėl natūralu, kad jai buvo pasiūlyta dar viena avantiūra – „Žvaigždžių duetai“. Bet ji – ne pėsčia. Dainuoti tvirtina sutikusi tik todėl, kad jai patiko partneris. „Dalyvauti „Žvaigždžių duetuose“ sutikau tik todėl, kad dirbu su Ramūnu Rudoku. Ramūnas man atrodė esąs tas, kuris puikiai tiktų būti mano scenos partneriu. Nepaisant to, kad jo nepažinojau, maniau, jog turėtume būti energingas ir įdomus duetas“, – šypsosi Vilija. Kol kas jiems tikrai puikiai sekasi. Mergina tikisi, kad galbūt dažnai rodantis ekrane ir koncertų padaugės. Juk mergina studentė, o koncertai – kol kas vienintelis jos pragyvenimo šaltinis.

Vengia viešumos
Vilija nemėgsta viešumos, tačiau žino, kad retkarčiais reikia pasirodyti. Tai vienas paprasčiausių būdų apie save priminti. „Aš tik nemėgstu viešų vakarėlių, pasisėdėjimų, bet kartais į tokius renginius tiesiog privalu nueiti. Nors kai galiu pasirinkti, mieliau atsisakau“, – atvirai sako ji. Dar subtilesnė tema – jos jausmai. Nors Vilija turi vaikiną, tačiau ji apie savo meilę nelinkusi visam pasauliui šaukti. Mergina nori tikėti tuo, kad kažkam įdomi vien dėl to, jog dainuoja ir kuria. Po vieno viešumon iškilusio įvykio, kai Vilija be baimės sėdėjo ant dideliu greičiu važiuojančios mašinos antvožo, jai buvo priklijuota „ekstremalės“ etiketė. Ir vėl pamoka: nepamiršti, kad žinomą žmogų visi stebi per didinamąjį stiklą. O ar Vilija iš tiesų didelė ekstremalė? „Nesu tokia didelė ekstremalė, kaip daugeliui atrodo. Jo gal ir nestinga, bet esu per daug sąžininga ir atsakinga, tad kartais negaliu pasielgti taip nutrūktgalviškai, kaip kartais norisi“, – paaiškina ji.

Artimieji visuomet šalia
Vilijos kelias į sėkmę klotas spygliuotomis rožėmis. Smagu, kai šalia – ne tik ištikimi jos gerbėjai, bet ir artimi žmonės. „Artimieji visada domisi mano veikla, pataria, palaiko, kartu su manimi kenčia, verkia, džiaugiasi ir mane laimina“, – kaip niekada atvirai prisipažįsta ji. Vilijos artimieji mintimis būna ir tuomet, kai ji savo laimę bando užsienyje. Vis dar ieško savo kelio? Bet argi ne taip turėtų elgtis jaunas ir turintis savo siekių atlikėjas?..

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką