Dabar populiaru
Publikuota 2008 02 17, 02:58

Vilija Matačiūnaitė ir Ramūnas Rudokas – „Žvaigždžių duetų“ lyderiai

Foto naujienai: Vilija Matačiūnaitė  ir Ramūnas Rudokas – „Žvaigždžių duetų“ lyderiai
Vilija ir Ramūnas patiko ir komisijai, ir žiūrovams / zmones24.lt
LNK „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai daugiausiai balsų šeštadienį atidavė Ramūnui Rudokui ir Vilijai. Komisija šiam duetui taip pat skyrė pirmąją vietą.

Susumavus praėjusios ir šios laidos komisijos balus bei pridėjus žiūrovų balsavimo rezultatus, paaiškėjo, kad Vilija ir R. Rudokas užėmė pirmąją vietą turnyro lentelėje. Jie aplenkė praėjusį kartą komisijos išgirtus Romą Bubnelį ir Aistę Pilvelytę. Paskutiniai liko Valdas Vižinis ir Mia, gavę šeštąją vietą pagal komisiją ir paskutinę pagal žiūrovus (425 balsai).

Nors „Žvaigždžių duetų“ komisija Livijai Gradauskienei ir Radži du pastaruosius kartus skyrė paskutiniąją vietą, šį duetą išgelbėjo itin aktyviai balsavę žiūrovai (2997 balsai). Jie Radži ir Liviją kilstelėjo iki šeštosios vietos bendroje lentelėje.

3126 – tiek kartų balsuota už R. Rudoką ir Viliją, atlikusius lyrišką dainą „Į tave“. „Dešimt su pliusu. Dainuojant šiai porai, pajutau aiškų ritmą. Skiriu vienuolika balų. O aš dar ir balsuosiu telefonu“, - šiam duetui negailėjo žodžių komisijos nariai Onutė Valiukevičiūtė, Donatas Katkus, Kristina Siurbytė ir Nerijus Juška.

Šįkart projekto nepaliko nei viena pora. Tačiau tai atsitiks jau kitą šeštadienį, susumavus dviejų šeštadienių balsus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką