Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2008 02 01, 00:00

Vilius Tarasovas be Violetos Riaubiškytės eteryje nereikalingas?

Foto naujienai: Vilius Tarasovas be Violetos Riaubiškytės eteryje nereikalingas?
Nuo šiol vietoje Violetos ir Viliaus dainuos Viktorija ir Edmundas / zmones24.lt
Pirmąjį šių metų pavasario mėnesį į motinystės ir tėvystės džiaugsmus panirsiančius populiarios muzikinės TV3 laidos „Padainuokim!" vedėjus Violetą ir Vilių Tarasovus imsis pavaduoti dainininkai Edmundas Kučinskas ir grupės „Mango" narė Viktorija Perminaitė.
„Su žiūrovais atsisveikinsime tik mėnesiui ar dviem. Dabar jaučiuosi puikiai, tikiuosi, kad taip pat jausiuos ir po gimdymo, tad kartu su Viliumi netrukus grįšime ir į laidos filmavimus, ir į ekraną", - šypsosi kovo viduryje mažylio susilaukti turinti ir kol kas jo lyties neatskleidžianti V. Tarasovienė.
„Vedėjo vaidmenyje jaučiuosi puikiai. Per pusmetį atsirado laisvumas, viskas jau pažįstama, laida smagi, ypač man, kaip dainininkui, - sako V. Tarasovas. - Dabar ateina metas, kai turime atiduoti labai malonią duoklę šeimai, tačiau su žiūrovais ir gerbėjais atsisveikiname tikrai labai trumpam."
Į eterį ir laidos vedėjo amplua trumpam grįžtantis E. Kučinskas teigia, kad jam bus smagu atgaivinti malonius prisiminimus ir po beveik metų pertraukos vėl susitikti su televizijos žiūrovais.
„Sulaukęs „Padainuokim!" prodiuserio skambučio apsidžiaugiau, nes ši laida man tikrai labai miela. Trumpas mano „pavadavimas" bus tarsi solidarumo ženklas. Džiaugiuosi Violetos ir Viliaus šeimynine laime ir tuo, kad galiu padėti", - sako E. Kučinskas ir tikina, kad kartais padaryti eterio pertrauką ir pažvelgti į viską iš šalies yra tikrai sveika. Tuo tarpu prieš kelerius metus vienoje televizijų kartu su grupės kolegėmis laidą vedusi „Mangė" Viktorija Violetos „pavadavimą" vadina tikru iššūkiu.
„Kiek visko reikės išmokti! Kai tik apie tai pagalvoju - jauduliukas iškart pakerta kojas. Tačiau labai džiaugiuosi šia galimybe ir tikiuosi, pateisinsiu ir laidos kūrėjų, ir TV3 žiūrovų viltis", - entuziazmu trykšta dainininkė. Filmuotis pramoginėje TV3 penktadienio vakaro laidoje „Padainuokim!" E. Kučinskas ir V. Perminaitė pradės jau vasarį, o eteryje žiūrovai juos matys nuo kovo 7-osios.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką