15min be reklamos
2008 03 27, 16:58

Vilius Tarasovas: „Netrukus dainuosim. Pakentėkit“

Po trumpos pertraukėlės tėvystės džiaugsmais besimėgaujantis dainininkas Vilius Tarasovas vėl žada grįžti į sceną ir eterį.
Foto naujienai: Vilius Tarasovas: „Netrukus dainuosim. Pakentėkit“
Foto naujienai: Vilius Tarasovas: „Netrukus dainuosim. Pakentėkit“ / zmones24.lt
Po trumpos pertraukėlės tėvystės džiaugsmais besimėgaujantis dainininkas Vilius Tarasovas vėl žada grįžti į sceną ir eterį. „Violeta jaučiasi puikiai, dukrytė auga kaip ant mielių, todėl netrukus žadame toliau vesti laidą „Padainuokim“.

Keletas faktų:
Gimė – 1979 m. gegužės 17 d. Klaipėdoje.
Mokslai – mokėsi S. Šimkaus konservatorijoje, Klaipėdos universiteto Menų fakultete apsigynė bakalauro laipsnį ir įgijo saksofonininko specialybę.
Muzikinė veikla – nuo 1996 metų grupės „B‘avarija“ vokalistas (grupė yra išleidusi trylika albumų). 2007 metais pradėjo solinę karjerą ir išleido solinį albumą „Aš“.
Sėkmingiausias metų įvykis – dukrytės Gabrielės gimimas.

Ar tiesa, kad netrukus su žmona laidos „Padainuokim“ vairą vėl perimsite į savo rankas?
Kodėl gi ne?! Bent jau planuojame. Su televizija esame pasirašę sutartį, kad vesime laidą iki sezono pabaigos. Be to, Violeta po gimdymo puikiai jaučiasi, o laida filmuojama tik kartą per dvi savaites, todėl jokių kliūčių kilti neturėtų.

O kam patikėsite saugoti mažąją Gabrielę, kol vyks filmavimai?

Auklių nestinga! Klaipėdoje gyvena viena močiutė, Vilniuje – kita (Violetos mama). Ji net žada persikraustyti į pajūrį, kad galėtų dažniau matytis ir, kai reikia, pasaugoti mažiausiąją vaikaitę.

Kaip atsiradus sesytei reagavo Violetos dukra Elinga?
Ji labai džiaugiasi mažąja sesute ir ją labai myli. Elingai – dešimt metų, tikra pagalbininkė. Myliu ją kaip savo vaiką. Tik gaila, kad tarp mergaičių toks didelis skirtumas. Kai viena eis į mokyklą, kita – į universitetą. Tikiuosi, paūgėjusios jos bus artimos, ras bendrą kalbą.

Kaip tėvystė pakeitė jūsų gyvenimą?

Kaip nors ypatingai jis ir nepasikeitė. Violeta mane ir į sporto salę trims valandoms išleidžia, ir sekmadieniais į pirtį pasigarinti su draugais – turime tokią tradiciją. Dabar beveik visi mūsų draugai sukūrę šeimas, turi vaikų, ne linksmybės ir barai galvoje. Subrendau ir aš, išsilaksčiau (juokiasi). Va, praėjusį savaitgalį buvome draugų vaikų gimtadienyje. Bendraujame šeimomis. Prasidėjo kitas, ne ką mažiau įdomus etapas.

Mažoji leidžia išsimiegoti?
Gabrielė labai rami. Leidžia išsimiegoti beveik po 8–9 valandas. Gal tik vieną naktį kažko pyko.

Ar mokate keisti sauskelnes, dainuojate lopšines?
O kaipgi?! Vienai mamai būtų per sunku, todėl dažnai su Gabriele mamą išleidžiame atsipūsti. Ir sauskelnes keičiu, ir vakarais kartu ją prausiame. Jūs neįsivaizduojate, koks malonumas tokį mažą žmogiuką sūpuoti ant rankų. Norisi dukrytę be paliovos myluoti ir čiūčiuoti.

Džiaugiatės tėvyste?
Ne tas žodis, kaifuoju. Stengiuosi visą dėmesį skirti tik šeimai. Kartu vežiojame dukrytę po lauką. Be to, vienai Violetai būtų sunku išnešti vežimėlį.

Dalyvavote gimdyme. Kokia pirma mintis sukirbėjo išvydus dukrytę?
Kūnu perbėgo šiurpuliukai. O kai seselė dukrytę padavė į rankas, „susileidau“ ir išspaudžiau ašarą. Tai, ką išgyvenau tą akimirką, mane gali suprasti tik tie, kurie patys turi vaikų ir patyrė kūdikio gimimo stebuklą.

Į tėvelį ar mamytę labiau panaši Gabrielė?
Dar ligoninėje seselės sakė, kad dukrytė turi mano bruožų (storesnės lūpos, aukšta – gimė 53 centimetrų ūgio ir 3215 gramų svorio). O dailumu visa į mamytę (šypsosi). Bet svarbiausia – ne grožis, o kad užaugtų geru žmogumi.

O kaip koncertinė veikla? Ar tėvystė nesujaukė įprasto gyvenimo ritmo?
Kol kas beveik nekoncertuoju. Net valstybė tėveliams suteikia mėnesį vaiko auginimo atostogų, tai labai teisinga. Aš pats sau šeimininkas, todėl galiu atidėti keletą koncertų, kad padėčiau Violetai, pasidžiaugčiau pirmosiomis dukrytės gyvenimo dienomis.
Tačiau visai koncertinė veikla nenutrūko. Su Violeta jau žadame surengti kelis koncertus. Nepersiplėšdami, su protu. Be to, ji baigia įrašyti trečiąjį albumą, kuris turėtų pasirodyti pavasario pabaigoje arba vasaros pradžioje. Aš irgi įpusėjau savo antrąjį solinį albumą.
Taigi tėvystė netrukdo muzikai, nesujaukė įprasto gyvenimo ritmo. Greičiau jį praskaidrina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką