Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Vilniuje apvogtas garsus Lietuvos futbolininkas Jankauskas

Apšvarintas ką tik suremontuotas Edgaro Jankausko butas. Įžymybė net nespėjo būsto apdrausti.
Edgaras Jankauskas.
„Nemalonu... Bet ką padarysi“, – pasakodamas apie vagystę, atsiduso E.Jankauskas. / Valdo Kopūsto/„Scanpix“ nuotr.

„Velnias žino, lyg ir pro langą įlipta. Bet ekspertai į šį klausimą vienareikšmiai man dar neatsakė, tyrimas tik pradėtas“, – sekmadienį pavakarę naujienų portalui 15min.lt pasakojo vienas garsiausių Lietuvos futbolininkų, ilgametis nacionalinės rinktinės puolėjas Edgaras Jankauskas.

33 metų sportininkas neseniai Vilniuje, prestižiniame Antakalnio mikrorajone, Šilo gatvėje, įsigijo naują butą. Ne pirmas ir, matyt, ne paskutinis kartas. Manau, Lietuvoje problemų su nusikalstamumu tik daugėja, – įsitikinęs E.Jankauskas. 

„Čia ką tik įsikelta į tą butą, po remonto. Ir nebuvo jis apdraustas. Nemalonu... Bet ką padarysi“, – 15min.lt pasakodamas apie vagystę, atsiduso E.Jankauskas.

Didžiulė žala

Į E.Jankausko namus vagys pateko kažkurią naktį, pasinaudodami tuo, kad šeimininkas pastarosiomis šventinėmis dienomis buvo išvykęs.

Ilgapirščiai išsinešė nemenką grobį: tris itin brangius plazminius televizorius, vaizdo grotuvą, nešiojamąjį kompiuterį, krūvą drabužių, kosmetikos. Įsibrovėlius sudomino ir brangus pramogų kompiuteris su valdymo pultais bei keli žaidimų diskai.

Tiksli žala dar tikslinama, tačiau galima neabejoti, kad futbolininkas neteko mažiausiai 35 tūkst. litų vertės turto.

Lietuvoje – nesaugu

Ne vieną sezoną užsienio futbolo klubams atstovavusiam E.Jankauskui yra tekę gyventi Ispanijoje, Portugalijoje, Škotijoje, Belgijoje, Rusijoje. Nė vienoje iš šių šalių futbolininko ilgapirščiai nekamavo.

Tuo tarpu Lietuvoje E.Jankauskas jau ne pirmą sykį susiduria su šešėlinio pasaulio atstovais. „Vilniuje čia ne pirmas ir, matyt, ne paskutinis kartas. Manau, Lietuvoje problemų su nusikalstamumu tik daugėja, tą patį kalba ir policijos pareigūnai. Kaip visi sako – krizė! Kai kurie žmonės netenka darbo, viskas brangsta... Arba paprasčiausiai kažkas nenori dirbti ir mano, kad geriau tokiais būdais prasigyventi“, – dalijosi mintimis 15min.lt pašnekovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius