-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Vilniuje – bene populiariausių svečių „Jazzanova“ nuotykiai

Kažin ar yra nors vienas „newjazz“, „house“ muzikos gerbėjas, kuris nežino, kas yra „Jazzanova“. Juk tai bus jau ketvirtas unikalaus projekto atstovų vizitas Lietuvoje.
Foto naujienai: Vilniuje – bene populiariausių svečių „Jazzanova“ nuotykiai
„Gravity“ nuotr. / zmones24.lt

Kažin ar yra nors vienas newjazz, house muzikos gerbėjas, kuris nežino, kas yra „Jazzanova“. Juk tai bus jau ketvirtas unikalaus projekto atstovų vizitas Lietuvoje. Tiesa, šįkart vokiečiai grįžta pristatyti naujo ir labai laukto albumo „Of All The Things“. Praleisti negalima, nes visi „Jazzanova“ apsilankymai prieš tai sulaukė fenomenalaus pasisekimo - į klubus netilpdavo visi norintys.


„Jazzanova“ grįžta jau šį penktadienį, sausio 16 d., į klube „Gravity“ vykstančią radijo stoties ZIP FM pristatomą renginių seriją „11“, kuriai vadovauja žinomas didžėjas, prodiuseris bei radijo laidos „11“ vedėjas Vidis. Šį kartą daugybės elektroninės muzikos žvaigždžių (AME, Ewan Pearson, Dixon, I:Cube, „Junior Boys“) aplankiusioje serijoje pasirodys „Jazzanova“ narys.


Sugrįžimo teko laukti net trejus metus


Šį kartą į Vilnių atvyksta bene geriausias vienos populiariausių Vokietijos prodiuserių komandos didžėjas Alexas Barckas. Ką jis gros, sunku nuspėti, nes „Jazzanova“ pasirodymai vadinami nuotykiais muzikos pasaulyje. Didžiausia garsiojo vokiečių kolektyvo vertybė yra universalumas - jų muzika vienodai gerai tinka ir klausymui ant sofos ir šokiams didžiausiuose festivaliuose. Šį penktadienį galima tikėtis visko - pradedant nuo naujojo džiazo, nepamirštant disco muzikos ir baigiant net hiphopo klasika bei naujausiais tech-house hitais.


„Alexas yra geriausias „Jazzanova“ didžėjas ir mano mylimiausias plokštelių meistras iš viso šešetuko. Jis - tikras kolektyvo skautas ir ambasadorius - į dar nelankytą vakarėlį Pietų Amerikoje, Japonijoje ar Lietuvoje dažniausiai siunčiamas jis, nes po to vakarėlio lankytojai ir organizatoriai prašo dar. Prašiau ir aš - Alexo sugrįžimo į „Gravity“ teko kaulyti net trejus metus“, - tvirtina serijos šeimininkas Vidis.


Vidžiui „Jazzanova“ pasirodymai kaip šventė


Kasmet po kelis naujus miksus išleidžiantys „Jazzanova“ ir be savo įspūdingos diskografijos  pristatymo yra labai gerai žinomi visame pasaulyje. Dar 1995-ais susikūręs unikalus šešių asmenų muzikinis kolektyvas vienija didžėjus bei prodiuserius. Sunkiai su kuo nors dar palyginama muzikinė „šeima“ jau seniai nustojo skaičiuoti savo remiksus, singlus, rinkinius, albumus ar pasirodymus visame pasaulyje.


„Laukiu kiekvieno „Jazzanova“ vardu pažymėto renginio kaip šventės. Juk „Jazzanova“ kūriniai ir remiksai tapo žanro standartu, o didžėjaudami per beveik penkioliką metų jie kelis kartus apkeliavo žemės rutulį. Grupei priklausanti leidybinė kompanija „Sonar Kollektiv“ 2007-aisiais atšventė dešimties metų sukaktį, o visai neseniai ir dešimtojo leidinio pasirodymą. Per tuos metus „Sonar Kollektiv“ pristatė pasauliui ne vieną išskirtinį new jazz, soul, folk ir house talentą", - viską apibendrina hito „I'll be Gone“ bendraautorius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius