Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 11, 11:39

Violeta ir Vilius Tarasovai: “Nepavydėkite mums laimės!”

Kone daugiausia diskusijų sukėlusiai įsimylėjėlių porai teko ištverti ištisas apkalbų lavinas. Tačiau Violeta ir Vilius į pavyduolius nekreipia dėmesio ir džiaugiasi šeimynine laime.
Foto naujienai: Violeta ir Vilius  Tarasovai: “Nepavydėkite mums laimės!”
Foto naujienai: Violeta ir Vilius Tarasovai: “Nepavydėkite mums laimės!” / zmones24.lt
Kone daugiausia diskusijų sukėlusiai įsimylėjėlių porai teko ištverti ištisas apkalbų lavinas. Tačiau Violeta ir Vilius į pavyduolius nekreipia dėmesio ir džiaugiasi šeimynine laime.

Grįžo į televiziją
Viliaus ir Violetos išsiilgę žiūrovai vėl gali džiaugtis jais žvelgdami į televizorių ekranus, nes jiedu jau filmuojasi laidoje „Padainuokim!“. Kol laukėsi Gabrielės, darbai buvo nustumti į antrą planą. Violeta neslepia, kad jau norisi išeiti į žmones ir kad jau pasiilgo publikos. Muzikinėje laidoje „Padainuokim!“ pora kartu filmuojasi pirmąjį sezoną, tačiau kaip bus toliau, neaišku. Kol Vilius su žmona kartą per dvi savaites Vilniuje filmuojasi laidai, mažąją Gabrielę tuo metu rūpinasi sostinėje gyvenanti Violetos mama. O tarp filmavimų, mažosios priežiūros ir namų ruošos darbų jiedu suranda laiko ir darbui – rūpinasi albumo įrašais ir planuoja koncertinę veiklą. „Artėja vasara, todėl turime daug planų. Gegužės pradžioje Vilniuje surengsime savo solinį koncertą. Violeta jau baigia įrašyti trečiąjį albumą, o aš taip pat intensyviai dirbu prie savojo“, – apie netolimos ateities planus kalba Vilius.

Kilogramų neskaičiuoja
Laukdamasi dukrelės, Violeta priaugo penkiolika kilogramų, o dabar sėkmingai juos tirpdo. Moteris sutinka, kad scenoje privalai atrodyti nepriekaištingai, todėl jau kuris laikas abu sutuoktiniai keliskart per savaitę pluša sporto salėje. Abu lyg susitarę išpyškina, kad kilogramų neskaičiuoja, nes sportas jiems – ne darbas, bet tikrų tikriausias malonumas. Tačiau per fotosesiją Vilius pasidžiaugia žmonos rezultatais ir tuoj pat apskaičiuoja, kad dar geras mėnuo ir abu galės džiaugtis pasiektu tikslu. Kad Violeta yra puiki kulinarė, jau, ko gero, žino visi. Bet smaližiavimo laikas baigėsi. Tarasovai netgi turėjo tradiciją ruošti „šeimos vakarienę“, į kurią susirinkdavo visi artimiausi žmonės, tačiau dukrelė ir noras patobulinti kūno formas įpročius šiek tiek pakoreagavo.

Pasikeitusi Violeta – Viliaus nuopelnas
Pora simpatiją vienas kitam jautė dar prieš pažintį. Tačiau kai vieną dieną Vilius ryžosi SMS žinute gimtadienio proga pasveikinti patinkančią moterį, Violeta atsakė tuo pačiu ir prasidėjo judviejų bendravimas telefonu. Vilius būsimą žmoną vakarienės pakvietė tik po keturių kasdienio bendravimo telefonu mėnesių. Tokia buvo poros draugystės pradžia. Akylesni išties pastebėjo, kad po pažinties ir draugystės, o dabar jau kuris laikas ir po dukrelės gimimo, Violeta akivaizdžiai pasikeitė. Daugelis net neabejoja, kad didžiulę įtaką padarė Vilius Tarasovas. O pats jis vis juokauja: „Jei pasikeitusi į gerąją pusę – tada mano nuopelnas.“ Vilius ne kartą yra užsiminęs, kad teko žmoną mokyti punktualumo, atsakingumo, o greitai ėmėsi auklėti ir Violetos dukrą Elingą. Kaip ir visose šeimose, taip ir Tarasovų būna visko, tačiau visuomet viskas baigiasi gerai. Akivaizdu, kad Violeta po pažinties su Viliumi surado savo ramybės uostą: „Esu be galo laiminga. Vidinę ramybę man suteikia šeima, meilė, puikūs santykiai.“ Vilius apie šeimyninę laimę kalba taip: „Žmogaus prigimtis – rasti antrąją savo puselę. Kai randi, tavo gyvenimas įgauna prasmę, švyti, esi be galo laimingas, ir daugiau nieko nereikia. Tokį gyvenimą gyvenu po pažinties su Violeta.“

Užsigrūdinusi pora
Ne kartą viešai analizuota Violetos praeitis, paskui didžiulis dėmesys, skirtas judviejų santykiams, nuslėptos vestuvės, vaiko gimimas – visa tai šiuos du jaunus žmones užgrūdino. Nors ir pripažįsta, kad tai nėra ir niekada nebuvo malonu, vienas kitą mylinčiai porai svarbiausia, jog judviejų šeimoje nebuvo jokių netikėtumų. „Dar prieš kurdami šeimą jokių atradimų nesitikėjome, gal todėl mums taip gera būti kartu. Jeigu šeimoje sutampa abiejų pusių gyvenimo vertybės, sieja toks pats požiūris į daugelį dalykų – tuomet niekas iš pusiausvyros neišmuš“, – įsitikinęs Violetos vyras. Violetos didžiausia svajonė turėti šeimą ir du vaikus jau išsipildė, o Viliui, visada svajojusiam turėti dvi atžalas, dar teks šiek tiek luktelti. Tačiau jis puikiai sutaria, jei reikia ir pabara, su Violetos dukra Elinga iš pirmosios santuokos. Ar mergaitei lieka pakankamai laiko? „Tiek, kiek ir visada. O kaip kitaip galėtų būti?!“ – nustemba Elingos mama.
Nors į tolimą šalį išsiruoš greičiausiai tik ateinančiais metais, medaus mėnuo, kaip jiedu sako, iki šiol tęsiasi namuose. Praėjusių metų rugpjūtį susituokusi pora puikiai prisimena tą jausmą, kai suprato, kad nori būti kartu. „Tai supratau labai greitai, nes po kelių dienų intensyvaus bendravimo ir buvimo kartu, kai Viliui reikėjo grįžti į Klaipėdą, jutau neapsakomą tuštumą ir ilgesį, man jo trūko. Norėjau ir dieną, ir naktį būti su juo, tai Viliui ir pasakiau“, – prisimena Violeta. „Jau po kokių dviejų buvimo kartu dienų jautėmės vienodai, todėl toliau kalbėti apie tai nereikėjo, viskas vyko savaime, – šypsosi Vilius. – O po Naujųjų metų Violeta pirmą kartą atvažiavo pas mane ir, pabuvę kokią savaitę kartu, nusprendėme, kad čia ir norime likti.“ Ir liko... Tik jau ne vieni, o su mažu, kaip patys vadina, stebuklu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką