15min be reklamos
2008 03 18, 15:21

Vladimiras Romanovas pasiryžęs šokti baletą

Ar patikėtumėte, kad solidus banko prezidentas gali laimėti ne tik valso sukinių ant parketo konkursą, bet ir šokti baletą?
Foto naujienai: Vladimiras Romanovas pasiryžęs šokti baletą
Foto naujienai: Vladimiras Romanovas pasiryžęs šokti baletą / zmones24.lt
Ar patikėtumėte, kad solidus banko prezidentas gali laimėti ne tik valso sukinių ant parketo konkursą, bet ir šokti baletą? Kai jau atrodė, kad Vladimiras Romanovas Lietuvos niekuo nebenustebins, prieš pat šiųmečius „Auksinius svogūnus“ atsiskleidė dar vienas jo talentas. Ir tai tikrai ne vien tik svečio amplua pirmosiose žiūrovų eilėse.
„Jau balandžio 1-ąją stiklinėje skulptūroje įkalintų svogūnų teikimo ceremonijoje įvyks ir turnyro „Šok baletą su žvaigžde“ finalas. Jame dalyvaus du šio absoliučiai fenomenalaus konkurso dalyviai, vienas iš kurių – tituluotas ir gerbėjų išliaupsintas baleto artistas, o antrasis − pats V. Romanovas. Kokį numerį Šiaulių arenos scenoje demonstruos artistas ir bankininkas, sužinosite Naujuosius humoro metus skelbsiančių „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų metu. Laukti tikrai verta“, – intriguoja Arūnas Valinskas.
Gal pagaliau paaiškės, kad visi renginio sielos Arūno Valinsko su Vladimiru Romanovu apsižodžiavimai tėra užkulisiniai žaidimai?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką