Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 14, 13:48

Žinomos abiturientės gyvenimą ketina sieti su muzika

Atlikėja Ewex ir grupės „TOXICA“ vokalistė Margarita žengia priešpaskutinius žingsnius link vidurinio išsilavinimo diplomo ir jau galvoja apie ateitį.
Foto naujienai: Žinomos abiturientės gyvenimą ketina sieti su muzika
Ewex (kairėje) ir Margarita / zmones24.lt
Temos: 1 „Toxica“
Jaunos, žavios ir talentingos merginos ne tik kopia į popscenos žvaigždžių Olimpą, bet ir intensyviai ruošiasi abitūros egzaminams. Atlikėja Ewex ir grupės „TOXICA“ vokalistė Margarita žengia priešpaskutinius žingsnius link vidurinio išsilavinimo diplomo ir jau galvoja apie ateitį. Be ypatingų skandalų, o tik savo talento dėka išgarsėjusios merginos siekia tapti muzikos profesionalėmis, tad abi ateitį sieja tik su muzika. „Ketinu stoti į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, garso režisūros specialybę. Baigiau muzikos mokyklą, moku groti smuiku, pianinu, pati kuriu dainų tekstus, tad pamaniau, kodėl neužsiimti tuo profesionaliai. Net ir įrašinėjant debiutinį albumą, kuris netrukus bus išleistas, jau sėdėjau kartu su Donatu Juršėnu - Donciavu „Pornosound“ įrašų studijoje ir mokiausi iš profesionalų“,- ateities planus pasakojo dainos „Pažadai“ atlikėja Ewex.
Nuodingųjų merginų grupės „Toxica“ narė, šviesiaplaukė Margarita, taip pat neketina studijuoti chemijos ar biologijos mokslų. Mergina pasiryžusi mokintis pramoginio scenos meno ir po studijų rinktis miuziklų aktorės kelią. „Nuo vaikystės aktyviai dainavau, vaidinau, o mano užklasinė veikla visuomet buvo susijusi su kūryba. Pažįstu save, žinau, ko noriu, tad mėginsiu siekti tikslo. Labai neišgyvenu dėl ateities, man kur kas svarbiau įgyvendinti planus, susijusius su grupės veikla. Su kita grupės nare Arūne ketiname įrašyti proginę dainą, skirtą išleistuvių vakarui.“,- atskleidė savo užmojus „Bombonešiui“ Margarita.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką