15min be reklamos
2008 04 27, 11:34

Žvaigždės užsikrėtusios sporto manija

Kol garsios jauniklės Lindsay Lohan, Paris Hilton ar Britney Spears savo sveikatą žaloja įvairiausiais kvaišalais ar besaikiu alkoholio vartojimu, jau pasaulinę šlovę pelniusios damos su didžiausiu entuziazmu sportuoja.
Foto naujienai: Žvaigždės užsikrėtusios sporto manija
Foto naujienai: Žvaigždės užsikrėtusios sporto manija / zmones24.lt
Kol garsios jauniklės Lindsay Lohan, Paris Hilton ar Britney Spears savo sveikatą žaloja įvairiausiais kvaišalais ar besaikiu alkoholio vartojimu, jau pasaulinę šlovę pelniusios damos su didžiausiu entuziazmu sportuoja. Tačiau besaikis sportas, sporto klubuose praleistos valandų valandos kartais gali ne padėti, o pakenkti: seksualios, patrauklios moterys tampa „gyslų vyniotiniais“ ar „raumenų kalnais“.
Pirmoji persistengusiųjų žvaigždžių sąraše yra popkaralienė Madonna (49). Madonna reguliariai demonstruoja savo rankų raumenis, tačiau specialistai su tokiu raumenynu jai siūlo ne ant scenos staipytis, o keliauti į lengvojo kultūrizmo čempionatą. Žvaigždė savo dieną pradeda tris valandas trunkančia jogos treniruote. Prieš pusryčius Madonna dar atlieka Pilateso pratimus. Kiekvieną dieną dainininkė sportuoja po šešias valandas. Į jos kasdieninį sporto tvarkaraštį, be jogos pratimų, įeina: karatė treniruotės, pratimai su štanga, bėgimas, plaukiojimas, važiavimas dviračiu. Keletą kartų per savaitę Madonna į savo sporto tvarkaraštį įterpia ir jodinėjimą.
Aktorė Renee Zellweger (38), norėdama atsikratyti kino juostos „Bridžita Džouns“ filmavimo metu priaugto svorio, jau ilgą laiką pasinėrusi į nepaprastai sekinančią dietą, be to, kiekvieną dieną su asmeniniu treneriu sportuoja po dvi valandas. Dabar aktorė dėvi mažiausio dydžio drabužius. Ji atrodo labai sulysusi, o jos raumenys tarsi pripūsti.
Kultinio serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Sarah Jessica Parker aplinkiniams nuolat įrodinėdavo, kad ji – maža, tingi mergaitė, kuri nieku gyvu neitų sportuoti. O jei netyčia ir susiruoštų į treniruotę, tai kvietimas papietauti sugriautų jos sporto planus. Keista, nes pažvelgus į Sarah, atrodo, kad ji neabejinga ne maistui, o sportui. Aktorė nelinkusi kalbėti apie savo figūrą, tačiau jos kūnas kalba pats už save.
Aktorei Tarai Palmer-Tomkinson (36) aktyvus sportas taip pat tapo gyvenimo būdu. Tara visada iš minios išsiskirdavo savo figūra ir meile estetinės plastinės chirurgijos klinikoms. Moteriai nuolat koreguojamas krūtų dydis bei jų forma, siurbiami riebalai pilvo ar šlaunų srityse. Po paskutinės, ne itin sėkmingos nusiurbimo operacijos Tara pasinėrė į sportą. Kalbama, kad Tarą jau užklupusi priklausomybė nuo sporto.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką