Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Žvaigždžių duetų“ lyderiai – R. Rudokas ir Vilija

Šeštadienį LNK „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai Ramūnui Rudokui ir Vilijai Matačiūnaitei skyrė ketvirtąją vietą, komisija – antrąją. Susumavus rezultatus ši pora tapo lyderiais.
Foto naujienai: „Žvaigždžių duetų“ lyderiai – R. Rudokas ir Vilija
Foto naujienai: „Žvaigždžių duetų“ lyderiai – R. Rudokas ir Vilija / zmones24.lt
Šeštadienį LNK „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai Ramūnui Rudokui ir Vilijai Matačiūnaitei skyrė ketvirtąją vietą, komisija – antrąją. Susumavus rezultatus ši pora tapo lyderiais.
Šįkart „Žvaigždžių duetai“ buvo skirti paminėti Tarptautinei teatro dienai. R. Rudokas ir Vilija žaismingai su pantomimos elementais atliko Kosto Smorigino dainą „Užtrauktukas“. R. Rudokas scenoje net pašoko stepą.
„Šis duetas įrodė, kad kartais užtenka tik minimumo aktorystės, ir pasirodymas išeina puikus“, - po Ramūno ir Vilijos pasirodymo sakė komisijos narys legendinis aktorius Gediminas Girdvainis. Aktorė Aldona Vilutytė R. Rudokui norėjo parašyti aštuonetą, tačiau skyrė devynis balus. „Ramūnas – puikus aktorius. Žinau, kad jis šoka stepą penkiolika metų. Tačiau kai buvau pirmame kurse ir paprašiau išmokyti šio šokio, jis neišmokė!“, - studijų metus prisiminė A. Vilutytė. Vytautas Juozapaitis ir režisierius Alvydas Šlepikas šiam duetui skyrė po dešimtuką. Žiūrovai už Viliją ir R. Rudoką balsavo 618 kartų.
Antrieji galutinėje šios savaitės lentelėje – komisaras inspektorius Džeraldas Striaupis ir operos solistė Judita Leitaitė. Jų pasirodymas bene labiausiai išsiskyrė vizualiai, mat J. Leitaitė kardinaliai pakeitė sceninį įvaizdį – tapo rokere ir „bėgo nuo farų, keldama taurę linksmybės“. Paskutiniai šią savaitę liko Romas Bubnelis ir Aistė Pilvelytė. Jie atliko kūrinį „Dar ne vakaras“ iš filmo „Vaikai iš Amerikos viešbučio“ ir surengė vaidinimą. „Kai nėra geros vaidybos, geriau nevaidinti. Šiai dainai būtų užtekę jūsų įspūdingų balsų. Nereikėjo jokios vaidybos“, - kalbėjo G. Girdvainis. Šio dueto spektaklis neįtikino ir A. Šlepiko – jis skyrė aštuonetą. Žiūrovai už šią porą balsavo 494 kartus ir skyrė priešpaskutinę vietą.
Šįkart niekas nepaliko „Žvaigždžių duetų“. Tai atsitiks kitą šeštadienį, susumavus dviejų savaičių balsavimo rezultatus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius