2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Žvaigždžių duetų“ naujokių draugystė – iki ašarų

Tokios dainuojančios poros LNK „Žvaigždžių duetuose“ dar nebuvo: į projektą įsilies ir šeštadienį televizijos žiūrovams prisistatys aktorė Kristina Savickytė ir dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.
Foto naujienai: „Žvaigždžių duetų“ naujokių draugystė – iki ašarų
Foto naujienai: „Žvaigždžių duetų“ naujokių draugystė – iki ašarų / zmones24.lt
Tokios dainuojančios poros LNK „Žvaigždžių duetuose“ dar nebuvo: į projektą įsilies ir šeštadienį televizijos žiūrovams prisistatys aktorė Kristina Savickytė ir dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. Tai – jau paskutiniai naujokai projekte. Nuo šiol įtampa augs dar labiau, duetų skaičius mažės, kol birželio pabaigoje paaiškės nugalėtojai. Kadangi Berneen ir Dalius Mertinas pasitraukė iš „Žvaigždžių duetų“, jų vietą užėmė ir į projektą sugrįžo praėjusį šeštadienį iškritę Steponas Januška ir Edita Radzevičienė. Prie jų prisijungė K. Savickytė ir R. Ščiogolevaitė. Taigi dabar projekte dalyvauja dešimt porų. Šį šeštadienį niekas neiškris, tai atsitiks dar kitą savaitgalį. Naujojo moterų dueto narės džiaugiasi savo išskirtinumu. „Scenoje yra įmanoma viskas. Išsiskirti iš minios visuomet labai gerai. Jaučiamės puikiai. Kažką nustebinsime? Gal, bet kas pasakė, kad duete privalo dainuoti vyras ir moteris?“, - sako K. Savickytė. Besistebintiems, kad dainuoja dvi moterys, aktorė siūlo prisiminti kad ir legendinį trio „Trys tenorai“ – Luciano Pavarotti, Placido Domingo ir Jose Carreras, arba, pavydžiui, lietuvius Eduardą Kaniavą ir Deivį. Žaviosios „Žvaigždžių duetų“ dalyvės tikina, kad kiti projekto dalyviai jas sutiko šiltai – nesimatė rūškanų žvilgsnių ir nerimo, kad atėjo dar vieni konkurentai. „Net gavome daug patarimų iš kolegų“, - prisimena Kristina. Debiutiniame pasirodyme šeštadienį „Žvaigždžių duetų“ žiūrovams pora prisistatys su daina „Tavo laikas“. Abi moterys apsitemps seksualias uniformas ir sukurs griežtų stiuardesių įvaizdžius. „Tačiau tai nereiškia, kad visuomet būsime tokios griežtos. Štai, dar kitą sykį galbūt tapsime lyriškos...“, - sako K. Savickytė. Scenos partnerės viena kita labai patenkintos. „Kristina – puiki mokinė, gabi dainininkė“, - į partnerę žvilgteli R. Ščiogolevaitė. „Kai mokytoja tokia šauni, tai ir mokinė stengiasi“, - atsilygina K. Savickytė. Prieš debiutinį pasirodymą (jis jau nufilmuotas) aktorė sakė, kad labai jaudinosi, tačiau Rūta ją nuramino, padrąsino. Besiklausydama R. Ščiogolevaitės komplimentų ir kalbėdama, kaip juodvi gražiai sutaria, K. Savickytė susijaudino, ir jos veidu ėmė riedėti ašaros.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką