Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

"Žvaigždžių duetuose" – animacinių filmų herojai

Foto naujienai: "Žvaigždžių duetuose" – animacinių filmų herojai
Rudokas ir Vilija improvizavo "Šreko" tema / zmones24.lt
Šeštadienį LNK projektas „Žvaigždžių duetai“ bus ne lyriškas ir jausmingas, o vaikiškas ir žaismingas. Tačiau linksmybės greitai baigsis, nes projektą bus priversta palikti pora, surinkusi mažiausiai žiūrovų ir komisijos balsų.
Tačiau „Žvaigždžių duetų“ dalyviai apie tai stengsis negalvoti. Išvysime dešimt dainuojančių porų, kurios persikūnijo į žymiausių animacinių filmų herojus, ir juokingais mini spektakliais žiūrovus salėje privertė aikčioti bei kvatoti iki ašarų.
Duetus vertino kompetentinga komisija: žymiausias Lietuvos animacinių filmų kūrėjas Ilja Bereznickas, ne vieną dešimtį filmukų herojų lietuviškai prakalbinusi režisierė Galina Dauguvietytė, šmaikštusis muzikas Donatas Katkus bei komisijos pirmininkas dainininkas Vytautas Juozapaitis.
Aistė Pilvelytė pavirs į valiūkišką zuikį, o jos partneris Romas Bubnelis – į piktąjį vilką. Pora vaidins filmuko „Na, palauk“ veikėjus.
Vaida Genytė ir Alanas Chošnau pasipuoš plačiomis šypsenomis ir atliks dainą „Šypsenėlė“. Žiūrovai įsitikins, kad Alanas sugeba būti ne tik lyriškas ir romantiškas.
Valdas Vižinis parodys savo aktorinius sugebėjimus, vaidindamas krokodilą Genadijų, o Mia nepabūgs suvaidinti Šapokliak.
Vaidotas Grigas ir Asta Pilypaitė pavirs karaliais, sūpuojančiais kūdikį. O kai vaikelis užmigs, jiedu ims šėlioti kaip vaikai.
Eglė Mickevičienė ir Igoris Kofas užtrauks „Princo ariją“, o Radži pavirs gangsteriu. Jo partnerė Livija išlys iš didžiulio kontraboso futliaro.
Vida Uleckienė ir Vytautas Šiškauskas dainuos lopšinę, skirtą laidos „Labanakt, vaikučiai“ žiūrovams. Berneen, vilkėdama vestuvine suknele, atvyks į negyvenamą salą ir išsigąs, sutikusi čiabuvį – Dalių Mertiną. Jie abu užtrauks „Čiunga čianga“.
Larisa Kalpokaitė su Ovidijumi Vyšniausku pasiners į Katino Leopoldo nuotykius ir galiausiai primins: „Vaikai, gyvenkime draugiškai“.
Vilija Matačiūnaitė ir Ramūnas Rudokas dainuos dainą „Duok sausainiui kelią“ iš filmo „Šrekas“. Atspėkite, kuris iš dueto narių taps asilu, o kuris sausainiu?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius