15min be reklamos
2015 01 03, 21:00

„Eurovizijos“ atranka: pirmos laidos lyderis – Tadas Juodsnukis, paskutinė – Wilma La

Šeštadienio vakarą LRT televizija parodė pirmąją 2015-ųjų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laidą: ji nufilmuota dar praėjusių metų pabaigoje, o žiūrovų teismui atiduota sausio 3 dieną. Dvylika atrinktų dalyvių pademonstravo pirmuosius savo pasirodymus, kuriuos vertino komisija ir televizijos žiūrovai.
Tadas Juodsnukis
Tadas Juodsnukis / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Kuris iš šių dalyvių atstovaus Lietuvai gegužės pabaigoje Vienoje vyksiančioje „Eurovizijoje“ paaiškės vasario pabaigoje.

Dėl tokios galimybės varžosi: Neringa Šiaudikytė, Liepa Mondeikaitė, pernai trečią vietą atrankoje užėmęs Vaidas Baumila, taip pat pernai per plauką nuo pergalės likusi Vilija Pilibaitytė-Mia, Edgaras Lubys, Monika Linkytė, Reda Striškaitė, Milita Daikerytė, Jurgis Bruzga, Wilma La, „Rollikai“, Tadas Juodsnukis.

Šįmet nacionalinę „Eurovizijos“ atranką vesti vėl patikėta jau pernai čia matytam vedėjų duetui: Arūnui Valinskui ir Simonai Nainei, kuriai vedėjos kėdę šįmet atidavė gerbėjai.

Atlikėjus ir jų dainas vertino operos solistas Edmundas Seilius, atlikėjas, kompozitorius ir prodiuseris Linas Adomaitis, 2004-aisiais pats dalyvavęs „Eurovizijos” dainų konkurse kartu su dainininke Simona Jakubėnaite, taip pat muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys ir Juozas Liesis.

Atrankoje dalyvaujančius muzikantus vertino ne tik komisijos nariai, bet ir muzikos profesionalai iš Olandijos, Didžiosios Britanijos ir Gruzijos. Prie vertinimo prisidėjo ir televizijos žiūrovai, balsavę už savo favoritus.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus bei pavertus juos euroviziniais balais, pirmos laidos lyderiais tapo Tadas Juodsnukis, Vaidas Baumila ir Milita Daikerytė. Šį kartą neiškrito nė vienas dalyvis, kita atrankos laida – kitą šeštadienį.  

Jūsų dėmesiui – pirmos laidos komisijos balų ir žiūrovų balsavimo lentelės:

Stop kadras/Užsienio atstovų ir Lietuvos komisijos bendri balai
Užsienio atstovų ir Lietuvos komisijos bendri balai
Stop kadras/Žiūrovų balsavimas
 
Stop kadras/Galutiniai pirmos laidos rezultatai
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką