2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Eurovizijos“ atrankoje Mia dainavo peršalusi: pagirta už seksualumą, sukritikuota už vokalą

Antradienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje Vilniuje vyko trečiosios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimas. Žiūrovai eteryje ją išvys sausio 17-ąją.
Vilija Pilibaitytė-Mia
Vilija Pilibaitytė-Mia / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Eurovizijos“ atrankoje pasirodė dvylika atlikėjų: Neringa Šiaudikytė, Vilija Pilibaitytė-Mia, Liepa Mondeikaitė, Vaidas Baumila, Edgaras Lubys, Tadas Juodsnukis, Monika Linkytė, Reda Striškaitė, Milita Daikerytė, Jurgis Bruzga, Wilma La, „Rollikai“.

Kuris iš šių dalyvių atstovaus Lietuvai gegužės pabaigoje Vienoje vyksiančioje „Eurovizijoje“ paaiškės vasario pabaigoje.

Žmonės.lt primena, kad susumavus komisijos ir žiūrovų balsus bei pavertus juos euroviziniais balais, pirmos laidos lyderiais tapo Tadas Juodsnukis, Vaidas Baumila ir Milita Daikerytė. Pirmoje laidoje nekrito nė vienas dalyvis.  

Antradienio vakarą, trečioje atrankoje, dalyviai dainavo pasirinktas konkursines eurovizines dainas: išrinkti dainą, skambėsiančią iš Lietuvos atstovo lūpų Vienoje, galės žiūrovai, balsuodami LRT puslapyje.

Susumavus komisijos ir laidos rodymo vakarą paaiškėsiančius žiūrovų balsus (žiūrovų balsavimas bus tiesioginis, – aut.past.) paaiškės, kurie net du dalyviai po trečiosios atrankos atsisveikins su tolimesniu dalyvavimu.

Trečioje laidoje atlikėjus ir jų dainas vertino dirigentas Vytautas Lukočius, operos primadona Sigutė Stonytė, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, taip pat muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vaidas Baumila
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vaidas Baumila

Vakarą pradėjo Vaidas Baumila, pasirinkęs atlikti dainą „I‘m feeling love“, antroji į sceną lipo Mia, atlikusi kūrinį „Say you love me“.

„Pamatęs Mią pagalvojau – o, kokia miela ir seksuali katytė, tačiau bežiūrint pasirodymą jūs ir likote būtent ja. Norėjosi kulminacijos, kad išsiskleistumėte kaip tulpė. Linkiu atrasti kitų vokalinių priemonių. Dėl katytės jūs tik neįsižeiskite – aš pats namuose turiu keturias šiuo metu, mielas gyvūnas“, – sakė šypsodamasis V.Lukočius, patikslinęs, kad tikėjosi pasirodymo, geriau atskleisiančio Mios vokalą.

Į tokią kritiką Mia šypsodamasi tarstelėjo, kad „lengva pasakyti, tačiau sunkiau padaryti“, mat į sceną dainuoti ji lipo kiek peršalusi ir užgulta gerkle.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia

Po Mios pasirodymo į sceną lipo kiti dalyviai, išsirinkę jiems labiausiai patikusias konkursines dainas: Reda Striškaitė atliko kūrinį „Es tut mir nicht leid“, Edgaras Lubys pasirinko dainą „Not Perfect“, Neringa Šiaudikytė – „Skęstu“, Liepa Mondeikaitė dainavo „Feel my Love“, Tadas Juodsnukis – „No more Tears“, Milita Daikerytė dainavo „Dangerous“, Monika Linkytė – „The right Way“, grupė „Rollikai“ užtraukė „Sound of Colours“, Jurgis Brūzga – „Take my Love“, Wilma La pasirinko dainą „Factory Hearts“.

Leono Somovo kūrinį atlikusi Neringa Šiaudikytė komisijos nebuvo pagirta. „Buvote tarsi užsidariusi savo stiklinėje... Tarsi nuvytęs lelijos žiedas. Tembru galbūt kažkiek net buvote panaši į Mią. Kažkokia siena tarp jūsų pačios ir kitų. Kažkas buvo padaryta ne iki galo“,  – svarstė V.Lukočius.

Jam pritarė ir kiti komisijos nariai, o štai R.Zilnys svarstė, kad Neringai tiesiog netiko pats kūrinys, todėl jai ir nepavyko atsiskleisti.

Panašiai kalbėta ir apie Liepą Mondeikaitę, atlikusią emocionalią dainą „Feel my Love“: komisija taip pat svarstė, kad kūrinys netinka Liepos balsui.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė

Tadas Juodsnukis atliko dainą „No more Tears“ – po pasirodymo komisija negailėjo kritikos vaikino išvaizdai: Sigutė Stonytė teigė, kad jam tikrai derėtų atsisakyti striukės, buvo aptarta ir vaikino šukuosena.

Dainininko ginti stojo Jazzu, teigusi, kad jis ne tik puikiai dainuoja, bet ir atrodo išskirtinai ir šauniai.

Visus pasirodymus televizijos žiūrovai išvys sausio 17-ąją per LRT.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Tadas Juodsnukis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Tadas Juodsnukis

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką