Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Eurovizijos“ atrankos vedėjos Gerūtos Griniūtės mylimasis Mantas Vilimas: „Ji pastebėta pelnytai“

Šįmet nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje debiutuoja ne tik dainininkai. Pirmą kartą prie atrankos vairo stojo ir naujoji konkurso vedėja Gerūta Griniūtė. Eteryje jai kompaniją palaiko scenos kolega Andrius Rožickas, o užkuliusiuose – mylimasis, televizijos laidų vedėjas ir muzikos vadybininkas Mantas Vilimas.
Gerūta Griniūtė ir Mantas Vilimas
Mantas Vilimas ir Gerūta Griniūtė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

G.Griniūtės debiutą „Eurovizijos“ atrankoje televizijos žiūrovai išvys jau šį šeštadienį. Antradienį nufilmuota pirmoji, o trečiadienį – antroji atrankos laida. 

Nors LRT žiūrovams mergina – visai naujas veidas, televizijos eteryje ji patirties jau turi: antrus metus per „LRT Kultūrą“ veda muzikinę laidą „Visu Garsu“. 

Šį sezoną „Visu Garsu“ eteryje G.Griniūtė diriguoja kartu su kitu šios laidos vedėju – Mantu Vilimu. Iki šiol jiedu nebuvo linkę atvirauti, kad pora yra ne tik televizijos studijoje, bet ir gyvenime. Pora draugauja jau kelis mėnesius, maža to, ir gyvena kartu. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos laidos akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos laidos akimirka

Šiuo metu M.Vilimas ne tik kartu su Gerūta veda laidą, bet ir yra muzikos vadybininkas – kuruoja su nauju projektu į sceną grįžtančią Ramintą Naujanytę su grupe „Bjelle“. 

O kol G.Griniūtė stovi „Eurovizijos“ atrankos scenoje, Mantas jos darbą stebi publikos gretose. Trečiadienį vaikinas pasirodė antrosios atrankos laidos filmavime. 

„Aš ja be galo didžiuojuosi. Manau, kad Gerūta yra pelnytai pastebėta. Palaikau ją kiekviename žingsnyje. Kartu su malonumu nekantraujame ir laukiame kiekvieno filmavimo“, – apie mylimosios debiutą atrankoje Žmonės.lt sakė M.Vilimas. 

Jis nė kiek nebijo, kad scenoje Gerūta gali suklupti: „Ji žodžio kišenėje tikrai neieško. Tuo įsitikinau dirbdamas kartu. Klysti žmogiška, natūralu. Kas nedirba, tas ir nedaro klaidų. Bet Gerūta tikra profesionalė. Jos darbas tik progresuoja.“

O paklaustas, ar pats nenorėtų užimti kartu su Gerūta laidą vedančio Andriaus Rožicko vietos atrankoje, M.Vilimas sako jam nė kiek nepavydintis. 

„Jei kažkam ir reikia pavydėti, tai tik man. Būti su tokia nuostabia mergina kaip Gerūta yra labai didelis džiaugsmas. Ji daro tai, ką turi daryti, ir tai daro labai gerai. O visas šis konkursas yra didelė praktika ir patirtis ne tik jai, bet ir man. Juk aš irgi galiu stebėti, kaip vyksta darbas, būti šalia. Tobulėjame visi“, – šypsosi M.Vilimas. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?