Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Į „Eurovizijos“ konkursą žengia nauja atlikėja INDIGO

Į Lietuvos muzikos pasaulį žengia nauja atlikėja INDIGO – Ugnė Valinčiūtė. Ypatingą balsą turinti mergina pretenduoja dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje. Kūrinį, kurį atliks dainininkė, parašė legendinės grupės „Hiperbolė“ gitaristas ir kompozitorius Igoris Berinas. Tai bus alternatyva nusistovėjusiems „Eurovizijos“ standartams, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
INDIGO – Ugnė Valinčiūtė
INDIGO – Ugnė Valinčiūtė / Asmeninio archyvo nuotr.

Ugnė – energija liepsnojanti mergina. Savo noro dainuoti neužmiršo net ir sudėtingais gyvenimo periodais. Dar būdama moksleivė dėl susiklosčiusios situacijos pradėjo gyventi savarankiškai. Vienintelės jos pajamos buvo grojimas gatvėse.

„Tai buvo skaudi patirtis. Viskas apsivertė aukštyn kojom. Tarsi vandeniu apliejo. Reikėjo palikti šiltus namus ir eiti į gatvę. Pačiai užsidirbti pinigų. Pačiai pasirūpinti savimi“, – dabar jau šypsodamasi prisimena atlikėja.

Likimo ironija ar tiesiog sutapimas, bet grojant gatvėje, daugiau nei prieš pusę metų, merginą pastebėjo dabartinis jos vadybininkas, muzikos aranžuotojas Jonas Talandis. Tai tapo sėkmingo bendradarbiavimo pradžia.

Dainą „Sugrįžk“ sukūrė kompozitorius Igoris Berinas. Paklausęs merginos balso, nedvejodamas sutiko imtis šios užduoties. Tekstą parašė žurnalistė ir dainų žodžių autorė Rūta Lukoševičiūtė. Prie dainos aranžuotės prisidėjo daug talentingų muzikantų. Geras bendro darbo rezultatas paskatino komandą planuoti veiklą ir ateityje.

„Labai džiaugiuosi nauja patirtimi. Supratau, kad norint tapti gera atlikėja reikia įdėti daug darbo. Man tai patinka, nes suteikia galimybę tobulėti“, įspūdžiais dalinosi INDIGO vokalistė Ugnė.

Siūlome visiems pasiklausyti naujos INDIGO dainos „Sugrįžk“

VIDEO: INDIGO - Sugrįžk

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius