Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Įvertinkite: E.G.O. pristato šešių Švedijos prodiuserių sukurtą „Eurovizijos“ atrankos dainą

„Tai tokia pat nuotaikinga daina, kaip ir mūsų grupė“, – pristatydamas kūrinį, su kuriuo dalyvaus nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, sako grupės E.G.O. lyderis Karolis Šliažas.
 E.G.O.
E.G.O. / Asmeninio albumo nuotr.

Dainą „Long way from home“ sukūrė šeši Švedijos prodiuseriai, jau išmėginę jėgas „Eurovizijoje“ – 2000-aisiais jų bendras su kitais autoriais darbas atstovavo švedams žinomiausiame Europos dainų konkurse.

Pirmą kartą E.G.O. vaikinai savai dainai rengia ir rimtesnę choreografiją.

„Kaip scenoje turime judėti, šokti, elgtis mums pataria „Studium Infinitum“ choreografas Justas Andriejauskas. Jis mums jau yra ne sykį treniravęs. Tačiau šįsyk darbas gerokai sudėtingesnis ir repetuoti būtina daugiau“, – pasakojo K.Šliažas.

Jo teigimu, „Long way from home“ pasakoja apie vaikiną, kuriam įkyrėjo šalti orai ir jis norėtų gyventi ten, kur nuolat šviečia saulė, visi šypsosi ir yra linksmesni.

K.Šliažas įsitikinęs, jog tokių minčių, kaip dainos herojui, turbūt yra kilę daugeliui. Tačiau tuomet, kai pamėgini įleisti šaknis šiltuose kraštuose, supranti, jog per didelė kaitra ne ką mažiau kenkia kūrybai bei norui dirbti nei žvarba. Anot atlikėjo, būtent tuomet ir prisimeni priežodį, kad žmogui yra gerai ten, kur jo nėra.

„Nors šaltis ir niūrus oras išvargina, suprantu, jog priešingu atveju netekčiau vieno didžiausių malonumų savo gyvenime – čiuožimo ant ledo“, – sakė tiek žiemą pačiūžas dažnai užsidedantis, tiek vasarą į ledo arenas traukiantis K.Šliažas.

VIDEO: E.G.O. - Long Way From Home (Eurovision Song Contest 2016 Lithuania)

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius