-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Įvertinkite: Sasha Song pristatė eurovizinės dainos „Never Felt Like This Before“ klipą

Dar 2009 metais dalyvavęs „Eurovizijoje“ Sasha Song po pertraukos vėl pasirodys šiame ne tik Europą, bet ir visą pasaulį priklaustančiame prie ekranų konkurse. Atlikėjas dar niekada nesijautė toks stiprus ir pozityviai nusiteikęs.
Sasha Song
Sasha Song / „OKTO photography“ nuotr.

Taip pat Sasha Song spėja ne tik intensyviai ruoštis Eurovizijos nacionalinei atrankai, tačiau yra ir pirmasis šalies atlikėjas, kuris organizuoja Lietuvoje per Kalėdas mirusio atlikėjo George Michael pagarbos koncertą, šiandien 20 valandą klube „Legendos“.

Sasha Song yra vienintelis Lietuvos atstovas Eurovizijoje, kuris 2009 metais pelnė specialų apdovanojimą iš "OGAE REST OF THE WORLD" organizacijos už geriausią Eurovizinį pasirodimą pagal pasaulinį internetinį balsavimą. Ir tapo antruoju Lietuvos atstovu Eurovizijoje patekusiu į konkurso finalą.

Dainos idėja šiais metais pasirinkta labai reikšminga atlikėjui ir aktuali visuomenei t.y. vaikai gali pasiekti gyvenime bet ką ir bet kokiame užsiėmime įmanoma tapti geriausiu.

„Kai kūrėme šią dainą kartu su amerikiečiu Caleb Sutton, kurį šiuo metu prodiusuojame aš ir Andrius Lideikis bei olandijos muzikos prodiuseriu JUMÉ, kuris neseniai pasirašė sutartį su pasauline leidybine kompanija „BMG Talpa Music“, mes siekėme, jog daina kuo labiau atitiktų Eurovizijos standartus. Mes padarėme viską, kad daina skambėtų šiuolaikiškai, būtų greito tempo, melodinga, lengvai įsimenanti, skleistų pozityvias emocijas, bet svarbiausia, jog skleistų aktualią žinią.“ – teigia atlikėjas.

„Aš noriu motyvuoti vaikus, ir kitus jaunus žmones, kuriems gyvenime trūksta motyvacijos. Vaizdo klipe mes turime šešis personažus – krepšininką, lenktynininką, muzikantą, lankininkę su negalia, plaukikę ir šokėją.

Kartu su puikia komanda – operatoriumi ir režisieriumi Mantu Sadausku, režisuojančiu fotomenininku Audriumi Dzimidavičiumi bei vadybininku Andriumi Lideikiu, filmavome vaikus, kaip jie auga, o paskui parodysime žinomą krepšininką Artūrą Gudaitį, lenktynininką Vytautą Švedą, baleto šokėją Nerijų Jušką ir kitus garsius žmones, kaip tą patį vaiką, tačiau jau pasiekusį savo karjeros aukštumų.“ – apie naująjį vaizdo klipą atvirauja atlikėjas Sasha Song.

VIDEO: Sasha Song - Never Felt Like This Before (Official Video)

„Šį vaizdo klipą sukurti buvo tikrai sudėtinga, kadangi, filmuojant teko apvažiuoti bene visą Lietuvą, filmavimai vyko dešimtyje skirtingų lokacijų, o montavimo procesas truko net 25 valandas, kuriame dalyvavau aš pats, atlikėjas ir didžioji dalis kūrybinės grupės. Daugiau nei parą valgėme picas, gėrėme kavą, energinius gėrimus ir stengėmės sukurti kuo priimtinesnį produktą publikai“ – sako atlikėjo vadybininkas.

„OKTO photography“ nuotr./Sasha Song
„OKTO photography“ nuotr./Sasha Song

Vaizdo klipo tikslas yra parodyti, jog bet koks vaikas – sveikas ar turintis negalią, gali pasiekti tai, ko nori ir gali turėti visavertę bei sėkmingą karjerą.

Atlikėjas nori padėkoti visai kūrybinei grupei dirbusiai su vaizdo klipu ir daina bei aktyviems žmonėms, be kurių tai ką turime dabar nebūtų išvydę dienos šviesos ir negalėtų džiuginti Jūsų akių bei ausų.

Kūrybinė grupė nuoširdžiai dėkoja: BC Lietuvos Rytui, lenktynininkui Vytautui Švedui, baleto šokėjams Nerijui Juškai ir Kristinai Tarasevičiūtei, lankininkei Andželikai Molisp, krepšininkui Artūrui Gudaičiui, plaukikei Dianai Jaruševičiūtei, baseino „Dainava“ kolektyvui, „Kartlandui“, Kauno Valstybiniam muzikiniam teatrui, Princesei Neverijai Marijai Padriezaitei, Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijai, mokytojai Dovilei Miknaitytei.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius