15min be reklamos
2023 02 07, 14:14

Latvijos „Eurovizijos“ atrankos žiūrovų favoritai – „Sudden Lights“: daina siunčia svarbią žinią

Praėjusį šeštadienį Latvijoje praūžė nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos konkurso „Supernova“ pusfinalis, kuriame triumfavo viena populiariausių jaunosios kartos grupių – „Sudden Lights“. Su daina „Aijā“ pasirodę muzikantai dažnai vadinami būsimais Latvijos atstovais „Eurovizijos“ konkurse, kuris gegužės mėnesį vyks Liverpulyje, Jungtinėje Karalystėje.
„Sudden Lights“
„Sudden Lights“ / Ritvars Stankevičs

Latvijos „Eurovizijos“ atrankoje balsuoja tiek žiūrovai, tiek ir profesionalų komisija, tiesa, pastarųjų balsai neskelbiami. Vertinant televizijos transliacijos žiūrovų balsus, akivaizdūs konkurso favoritai – „Sudden Lights“. Grupė pelnė beveik 22 proc. visų žiūrovų balsų, kai artimiausias konkurentas Markus Riva – 12 proc.

Ritvars Stankevičs/Latvijos „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio žiūrovų balsų lentelė
Ritvars Stankevičs/Latvijos „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio žiūrovų balsų lentelė

Latvijos „Eurovizijos“ atstovai paaiškės jau artėjantį šeštadienį, vasario 11 dieną, konkurso „Supernova“ finale, kuriame susirungs 10 stipriausių dainų. Kaip ir pusfinalyje, pusė balsų lems komisija, pusę – televizijos žiūrovai.

„Esame be galo laimingi ir dėkingi Latvijos žiūrovams už didžiulį palaikymą, kurio sulaukėme pusfinalyje“, – sako „Sudden Lights“ vokalistas Andrejs Reinis Zitmanis. „Gerbėjų meilė mus motyvuoja ir įkvepia ruoštis „Eurovizijos“ atrankos finalui!“

Prieš „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį „Sudden Lights“ spėjo pristatyti ir savo konkursinio kūrinio „Aijā“, grupės dar vadinamo „lopšine pasauliui“, vaizdo klipą. Anot muzikantų, kūrinys buvo sukurtas kaip atsakas į 2022 metų pasaulio įvykius – konkrečiai, karą Ukrainoje.

„Matydami tamsius įvykius pasaulyje ir blogio sugriautus žmonių gyvenimus, negalėjome likti abejingi. Taip atsirado ši daina – kaip bandymas paguosti visus, kuriuos skaudina aplink vykstantys įvykiai“, – taip dainą pristato grupės vokalistas Andrejs Reinis Zitmanis.

„Sudden Lights“ – „Aijā“:

VIDEO: Sudden Lights - "Aijā" (Official Music Video)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką