Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Memai apie „Euroviziją“ – su prezidento rinkimų prieskoniais: dėl ko Sinkevičius guodė Jeglinską?

Nors ilgai laukta „Eurovizija“ jau baigėsi prieš kelias dienas, prisiminimus apie ją toliau puoselėja ne tik besitęsiantis tyrimas dėl Nyderlandų diskvalifikacijos, bet ir nesiliaujantys pokštai socialiniuose tinkluose.
Silvester Belt
Silvester Belt / Luko Balandžio nuotr.

Interneto platybėse pastarąją savaitę buvo gausiai pasipylę „Eurovizijos“ memai, o socialinių tinklų šmaikštuoliai Lietuvoje juokaudami apie „Euroviziją“ pasitelkė ir mūsų šalyje vykusių rinkimų aktualijas.

Taigi, besidžiaugiant „Eurovizija“ tuo pačiu buvo pašiepta Igno Vėgėlės nesėkmė, paguodos dėl paskutinės vietos rinkimuose arba „Eurovizijos“ totalizatoriuje sulaukęs Giedrimas Jeglinskas, o taip pat ir Remigijaus Žemaitaičio bei Eduardo Vaitkaus pateiktos staigmenos.

48 tūkst. sekėjų „Instagram“ tinkle turinti paskyra „Aletumeme“ ilgiau nei savaitę publikavo „Eurovizijos“ tematikos įrašus, generavusius tūkstančius gerbėjų patiktukų. Abejingas apie jį sukurtams memams neliko ir Lietuvos atstovas Silvester Belt.

Memų kūrėjų dėmesio centre – Silvester Belt įvaizdis, šokiravęs Airijos pasirodymas, Nyderlandų diskvalifikacija, balsavimo ir rezultatų laukimas, nuostaba dėl Šveicarijos pergalės bei ilgam atmintyje įstrigę kiti „Eurovizijos“ kūriniai.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius