Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Paaiškėjo, kas tapo „Eurovizijos“ atrankos komisijos nariais, tarp jų – ir „Fools Garden“ lyderis

Antradienio vakarą LRT studijoje vyko pirmosios atrankos į „Eurovizijos“ konkursą laidos filmavimas. Jo metu paaiškėjo dar daugiau detalių apie šių metų nacionalinę atranką. Pavyzdžiui, konkurso komisijos narių pavardės.
Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos laidos akimirka
Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos laidos akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šiais metais Lietuva savo atstovą „Eurovizijoje“ rinks net iš 28 kandidatų. Visi jie konkurso gerbėjams pristatyti dar gruodį

Dalyvauti „Eurovizijoje“ tikisi Donatas Montvydas, Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė. Neringa Šiaudikytė, Erica Jennings, Ruslanas Kirilkinas, Deividas Žygas, Grupė E.G.O., Eglė Jakštytė, „4 Roses”, Alice Way, Baiba Skurstene-Serdiuke,Berta Timinskaitė, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha, Grupė HIT, Ieva Zasimauskaitė, Milda Martinkėnaitė, Saulenė Chlevickaitė, Ištvan Kvik, Lawreigna, Vlad Kalugin, „Behind the Moon“, Catrinah, Elena Jurgaitytė, Jurgis Brūzga, „Petunija“, Ugnė Smile ir Valdas Lacko.

Kuris iš jų laimės nacionalinę atranką ir keliaus į Stokholmą, Švediją, kur gins Lietuvos garbę didžiajame „Eurovizijos“ konkurse, paaiškės vasario pabaigoje. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos laidos akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos laidos akimirka

Paaiškėjo, kas komisijoje

Atstovą išrinks už favoritus balsuosiantys televizijos žiūrovai, taip pat komisijos nariai. Pusė jų bus iš Lietuvos, pusė – iš užsienio: taip pat, kaip jau buvo pernai ir užpernai. 

Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavime paaiškėjo komisijos narių iš Lietuvos pavardės: tai Darius Užkuraitis, Donatas Ulvydas, Ramūnas Zilnys ir aktorė Dalia Michelevičiūtė. Tiesa, šis komisijos narių sąstatas bus kintantis: R.Zilnys ir D.Užkuraitis teisėjų kėdėse sėdės visą šou, didžiąją atrankos dalį teisėjaus vėliau vieną iš keturių kėdžių užimsianti Nomeda Kazlaus, o dar vienas vertintojas kaskart bus kviestinis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Darius Užkuraitis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Darius Užkuraitis

Taip pat atskleisti ir vertintojai iš užsienio: tai 25-metį scenoje švenčiančios vokiečių grupės „Fools Garden“ vokalistas Pėteris Froidentaleris, garsus britų prodiuseris Denis Ingoldsbai, prodiusavęs Alicia Keys, „Girls Aloud“, T.A.T.U. ir netgi Dimos Bilano dainą – „Eurovizijos“ nugalėtoją „Believe“, ir gitaros virtuozas Davesas Holmesas.

Pirmojoje atrankos laidoje dainavo aštuoni atlikėjai – Alice Way, Donatas Petrošius, Ugnė Smile, Erica Jennings, Elena Jurgaitytė, Vladas Maxas, Petunija ir Donatas Montvydas. Kurie trys iš jų paliks šou pirmieji, paaiškės jau šeštadienį. 

Nacionalinę „Eurovizijos“ atranką šįmet veda naujas vedėjų duetas: Andrius Rožickas ir Gerūta Griniūtė. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius