Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Pirmąją „Eurovizijos“ atranką žiūrėjęs Vaidas Baumila įspėja dalyvius: „Reikia turėti stiprią skūrą“

Antradienio vakarą LRT studijoje vyko pirmosios atrankos į „Euroviziją“ laidos filmavimas. Jo metu scenoje pasirodė aštuoni dėl teisės atstovauti Lietuvai didžiajame konkurse besikaunantys dainininkai. Atlikėjų pasirodymus stebėjo ne tik komisijos nariai ir gausiai susirinkę žiūrovai, bet ir pernai Lietuvos garbę „Eurovizijoje“ gynęs Vaidas Baumila.
Vaidas Baumila
Vaidas Baumila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Iš viso šįmet „Eurovizijos“ atrankoje kautis panoro 28 dainininkai. Pirmieji aštuoni į sceną lipo jau antradienį. Tai Alice Way, Donatas Petrošius, Ugnė Smile, Erica Jennings, Elena Jurgaitytė, Vladas Maxas, Petunija ir Donatas Montvydas. Jų pasirodymus televizijos žiūrovai pamatys šeštadienį. 

O pernai Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavęs ir Vienoje, Austrijoje, šalies garbę gynęs Vaidas Baumila šiuos pasirodymus jau matė – antradienį jis dalyvavo laidos filmavime, kur sėdėjo publikos gretose. 

„Ateinu tiesiog kaip į muzikinį šou, pasižiūrėti, kaip kas dainuos“, – Žmonės.lt sakė V.Baumila. Pernai jis pats kovėsi nacionalinėje atrankoje ir kartu su Monika Linkyte ją laimėjo, tačiau grįžęs į eurovizinę LRT studiją tikina jokios nostalgijos nejaučiantis. 

Ko V.Baumila linki tiems, kurie šįmet jaudinasi dėl savo likimo atrankoje? „Jaudinkitės ir nerimaukite“, – juokiasi dainininkas. 

Tačiau netrunka pasidalinti svaria patirtimi: „Reikia pasitikėti savimi, savo daina, turėti stiprią skūrą. Ten ne vaikų žaidimai, o yra reikalų. Tokių, kurie reikalauja patirties. Reikia nemažos patirties scenoje, patirties dainuojant, susitvarkant su savo nervais, jauduliu. Žinoma, jaudulys ir nerimas privalo būti, bet reikia mokėti pakreipti jį tinkama linkme. Dar reikia tikėjimo savimi, savo pasirodymu. O visa kita jau skambėtų kaip patarimai.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos laidos akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos laidos akimirka

Anot V.Baumilos, svarbiausia atspėti, kas patiks žiūrovui. Bet tai sunku:„Kaskart „Eurovizijoje“ laimi vis kitos dainos, konkursas skamba vis kitaip. Niekada neatspėsi, ko tam konkursui reikia. Matyt, kažkokio „vau“ momento. Mums su Monika pernai atrankoje pavyko pačiupti tą „vau“ – padainavome ir visi suprato, kad tai skamba gerai. Bet vėlgi, viskas priklauso nuo žiūrovų, nuo to, kaip jis priims informaciją, kaip tu atspėsi, ko jam reikia. Jei žiūrovas nebalsavo, nereiškia, kad blogai dainuoji ar kad tavo daina bloga. Bet galbūt tuo metu žiūrovą labiau nustebino kažkas kitas.“

O paklaustas, ar pats kada nors norėtų grįžtį į „Eurovizijos“ atrankos sceną, V.Baumila nusišypso: „Aš pats norėčiau...“​

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais