Dabar populiaru
Publikuota 2018 01 03, 20:12

Pirmoji „Eurovizijos“ atranka neapsiėjo be nesklandumų: dalyvė buvo priversta kartoti dainą

Prasidedant Naujiesiems metams, televizijos žiūrovai nekantraudami laukia prasidedančių „Eurovizijos“ atrankų. Trečiadienio vakarą LRT studijoje įvyko pirmasis laidos filmavimas, kurį publika savo ekranuose išvys jau šeštadienį. Šįkart scenoje prisistatė 13 atlikėjų, pasiryžusių kovoti dėl teisės atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“.
Meda Meškauskaitė
Meda Meškauskaitė / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Šių metų gegužę didysis „Eurovizijos“ konkursas vyks Portugalijos sostinėje Lisabonoje. Dėl teisės pasirodyti 63-ojoje dainų šventėje įnirtingą kovą pradeda ir Lietuvos atlikėjai. Ją veda naujas sceninis duetas – Ugnė Skonsmanaitė ir Mantas Stonkus.

Trečiadienio vakarą scenoje savo pasirodymus surengė: „Justin 3“, Monee, Germantė, Goda Sasnauskaitė, Lukas Norkūnas, Meda Meškauskaitė, Benas Malakauskas, Milda Rasilavičiūtė, Dangė, Natalja Chareckaja, Aušra Difartė, Evaldas Vaikasas, Ieva Zasimauskaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aistės Pilvelytės staigmena: „Kokia „Eurovizija“ be manęs?“

Visus atlikėjus vertino komisija, kurią sudarė: Aistė Pilvelytė, Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, Ramūnas Zilnys.

Po visų pasirodymų dalyvius komisijos nariai įvertino ir išrikiavo taip:

Goda Sasnauskaitė, Ieva Zasimauskaitė – dalijasi pirmą ir antrą vietas

Lukas Norkūnas – 8 balai

Natalija Chareckaja – 7 balai

Milda Rasilavičiūtė – 6 balai

Aušra Difartė – 5 balai

„Justin 3“ – 4 balai

Benas Malakauskas – 3 balai

Evaldas Vaikasas – 2 balai

Monee – 1 balas

Dangė, Meda Meškauskaitė, Germantė – 0 balų

Pirmosios eurovizinės laidos transliaciją televizijos žiūrovai pamatys šeštadienio vakarą, tada galės balsuoti už savo favoritus. Šeštadienį žiūrovų balsai bus susumuoti su komisijos balais, ir konkursą paliks dar šeši dainininkai.

Neapsiėjo be nesklandumų

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Meda Meškauskaitė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Meda Meškauskaitė

Viduryje filmavimo į sceną lipo Meda Meškauskaitė su kūriniu „Blood Roses“. Jauna atlikėja iš Skuodo buvo priversta visą eurovizinį jaudulį išgyventi du kartus – jai teko kartoti pasirodymą.

Pirmą kartą atliekant savo kūrinį, nesuveikė jos ausinės, vadinamos „in-air“, kurios leidžia atlikėjui girdėti tai, ką jis dainuoja. Kadangi savęs beveik negirdėjo, gerai sudainuoti nepavyko – pasitaikė natų pro šalį.

Visgi konkurso organizatoriai leido pasirodymą kartoti. Antrą kartą Medai sudainavus kūrinį, jis buvo atliktas kur kas geriau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką