Dabar populiaru
Publikuota 2015 01 05, 14:14

Skaitytojo tema: Monika Linkytė kalbas apie jos užnugarį „Eurovizijoje“ vadina absurdu

Šeštadienį LRT televizijoje startavo pirmoji „Eurovizijos“ atrankos laida, kurioje savo jėgas išbandė 12 dalyvių. Kiekvienas jų pradėjo kovą dėl galimybės pavasarį Vienoje atstovauti Lietuvai. Tačiau smagi naujametinė laida patiko ne visiems.
Monika Linkytė
Monika Linkytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Po jos Žmonės.lt redakcija sulaukė skaitytojo skambučio. Savo vardo nenorintis išduoti pašnekovas teigė, kad komisijos nariai kai kurių dalyvių atžvilgių nėra objektyvūs.

Jis akcentavo Monikos Linkytės pasirodymą, teigdamas, kad komisijos narių kėdę užėmę Linas Adomaitis ir Edmundas Seilius, neva, pervertina jauną dainininkę.

„Monika nuolat dirba su Linu Adomaičiu, jos vokalo mokytoja – Edmundo Seiliaus žmona Kristina Zmailaitė. Klausimas, ar jie turėjo teisę balsuoti?“, – Žmonės.lt sakė anonimu norėjęs likti pašnekovas.

„Monika kažkada pas mane mokėsi. Bet mokėsi ir Donatas Montvydas, ir Dominykas Vaitiekūnas, ir Ieva Zasimauskaitė, kuri net nepraėjo atrankos. Tuomet galėtų skųsti ir tie, kurie nepateko. Sigutė Stonytė moko Edgarą Lubį, o jis dalyvavo „Auksinio balso“ finale. Visi ieško tų mokytojų, konsultuojasi, tai normalu. Aš mokau dainuoti, o ne prasisukti“, – Žmonės.lt sakė K.Zmailaitė.

Pasak jos, norint prie kiekvieno dalyvio galima prisikabinti. O jei žmogus turi talentą dainuoti, ji anksčiau ar vėliau vis tiek pasimato. „Juk Monika nėra bloga, kad sakytume, ji neverta dalyvauti. Man atrodo, čia tiesiog dalyviai tarpusavyje suvedinėja sąskaitas ir ieško prie ko prisikabinti“, – sakė operos solistė.

Dalyvauti komisijoje buvau pakviestas tik į dvi laidas. Vadinasi, bus kažkas kitas. O gal irgi susijęs su kuriuo nors iš atlikėjų? Čia yra nesąmonė, – sakė L.Adomaitis.

Šis skaitytojo komentaras pralinksmino Liną Adomaitį. Pasak jo, Lietuva yra per maža šalis, kad muzikantai joje vieni su kitais nebūtų kaip nors susiję. „Esu duetu bendravęs su labai daug atlikėjų, esu prodiusavęs kai kuriems atlikėjams vieną ar kitą dainą ir mane komisija vertinusi yra“, – sakė L.Adomaitis.

Pasak jo, tokie kaltinimai – absurdiški, o į panašias kalbas jis pats stengiasi nekreipti dėmesio. „Tai tik viena nuomonė, o nuomonių juk yra visokių. Be to, dalyvauti komisijoje buvau pakviestas tik į dvi laidas. Vadinasi, bus kažkas kitas. O gal irgi susijęs su kuriuo nors iš atlikėjų? Čia yra nesąmonė“, – sakė jis.

Panašiai situaciją komentavo ir Monika Linkytė. Pasak jos, aiškintis tarpusavio ryšius nėra prasmės, ne visi Lietuvos atlikėjai daugiau ar mažiau vieni su kitais yra susiję. 

Pulti mane vieną yra absurdas, – sakė M.Linkytė.

„Yra daug žmonių, kurie dainavo su Linu. Vaidas irgi ne kartą yra dainavęs... Nenoriu nieko komentuoti, nes bet kas, ką aš pasakysiu, gali būti išversta tiek į gerą, tiek į blogą pusę. Jeigu kažkas mano apie mane blogai, tai net jei aš pasakysiu, kad tai nėra, niekas nuo to nepasikeis. Tiesiog nekomentuosiu. Pulti mane vieną yra absurdas“, – sakė M.Linkytė.

„Eurovizijos“ atrankos pirmos laidos rezultatai:

Stop kadras/Galutiniai pirmos laidos rezultatai
 

Po pirmos laidos diskusijos apie dainų konkurso atranką virė ir socialiniame tinkle „Facebook“.

Savo nuomonę išsakė ir dainininkas Andrius Mamontovas.

„O jeigu aš turėčiau puikią dainą „Eurovizijai“, ar man irgi reikėtų prieš tai atlikti lietuvišką šliagerį (na, o dabar parodyk Mamontovai, kaip dainuoji) ir išklausyti patarimus iš žmonių, kuriems pats galėčiau patarti?“ – po pirmosios parodytos dalyvių atrankos klausė A.Mamontovas. Ši jo pozicija sulaukė gausybės scenos kolegų komentarų.

Žmonės.lt primena, kad Andrius Mamontovas specialiai 2006 metų „Eurovizijos“ konkursui buvo subūręs roko atlikėjų grupę „LT United“, kuri atstovavo Lietuvai: surinkę 162 taškus Lietuvos atstovai užėmė šeštą vietą konkurso finale Atėnuose – tai iki šiol aukščiausiais lietuvių atlikėjų pasiekimas šiame dainų konkurse.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką